Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
516 354 zł
Umowa zawarta
27 sierpnia 2026
Okres realizacji
45 dni
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 516 354 zł – 540 000 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Funkcjonalność Techniczna20%Czas usunięcia usterki10%Gwarancja10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup, dostawa i montaż ekranu LED wraz z akcesoriami dla obiektów Warszawskiej Opery Kameralnej.

Zamawiający Warszawska Opera Kameralna (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup, dostawa i montaż ekranu LED wraz z akcesoriami dla obiektów Warszawskiej Opery…”, wybierając ofertę wykonawcy UP LED Sp. z o.o. Wartość umowy: 516 354 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Warszawska Opera KameralnaWarszawa, Mazowieckieopublikowano 28 sierpnia 2026
Wartość umowy
516 354 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~2,5 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    04 sierpnia 2026

    Termin ofert: 12 sierpnia 2026 12:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    28 sierpnia 2026

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy UP LED Sp. z o.o. (Stalowa Wola), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 516 354,00 zł (umowę zawarto 27 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 516 354,00 zł do 540 000,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 45 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Warszawska Opera Kameralna

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000278741

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Obrońców 31

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

03-933

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@operakameralna.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.operakameralna.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e0469fa0-ebd9-450a-bb00-9a99a3453d0d

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Rekreacja, kultura i religia

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup, dostawa i montaż ekranu LED wraz z akcesoriami dla obiektów Warszawskiej Opery Kameralnej.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-e0469fa0-ebd9-450a-bb00-9a99a3453d0d

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00412015

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-28

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00077780/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Zakup, dostawa i montaż ekranu LED wraz z akcesoriami.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00376022

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

WOK/2/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

412852,25 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa i montaż kompletnego zestawu ściany video wykonanej w technologii przenośnych ekranów LED z niezbędnym osprzętem, okablowaniem, skrzyniami transportowymi typu flightcase, systemem montażu na scenie i pierwszym uruchomieniem po montażu w siedzibie Zamawiającego mieszczącej się̨ w Warszawie przy ul. Marii Konopnickiej 6 – scena Basen Artystyczny.

Zaoferowane przez Wykonawcę̨ urządzenia i materiały użyte do wykonania zamówienia muszą być́ fabrycznie nowe, wcześniej nieużywane i wolne od wad fizycznych i prawnych. Zamawiający nie dopuszcza dostarczenia używanych urządzeń́, komponentów i osprzętu.

Gwarancja.
Wykonawca udzieli Zamawiającemu gwarancji na wszystkie elementy dostawy na okres nie krótszy niż 24 miesiące. Gwarancja i serwis są kryteriami oceny ofert i mogą ulec wydłużeniu ponad minimalny wskazany termin.

Ubezpieczenie.
Wykonawca będzie zobowiązany do posiadania ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności gospodarczej związanej z przedmiotem umowy na sumę nie mniejszą niż 1 000 000,00 PLN.

4.5.3.)Główny kod CPV

32323000-3 - Monitory wideo

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

32322000-6 - Urządzenia multimedialne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

516354,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

540000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

516354,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

UP LED Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 361811635

7.3.3)Ulica

ul. Floriańska 1

7.3.4)Miejscowość

Stalowa Wola

7.3.5)Kod pocztowy

37-450

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-27

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

516354,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

45 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

32323000-3Monitory wideo
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Warszawska Opera Kameralna prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 516 354 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 32323000-3 (Monitory wideo). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: UP LED Sp. z o.o. (Stalowa Wola). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.