Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Modernizacja pomieszczeń świetlicy osiedlowej przy ul. Piekiełko 66 na terenie osiedla Piekiełko w Mławie

Zamawiający Miasto Mława (Mława, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Modernizacja pomieszczeń świetlicy osiedlowej przy ul. Piekiełko 66 na terenie osiedla…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Miasto MławaMława, Mazowieckie (powiat Mławski →)opublikowano 28 sierpnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 317 225 zł
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

5 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

MIASTO MŁAWA

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 130377830

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Stary Rynek 19

1.4.2.)Miejscowość

Mława

1.4.3.)Kod pocztowy

06-500

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL922 - Ciechanowski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

info@mlawa.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.mlawa.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-09db72df-1492-4b11-85b1-ddc5c3b1f3d9

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00411998

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-28

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00095172

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Modernizacja pomieszczeń świetlicy osiedlowej przy ul. Piekiełko 66 na terenie osiedla Piekiełko w Mławie

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

W zakresie opracowania modernizacji pomieszczeń świetlicy planowane są:
- rozbiórka części ścian i budowa nowych wraz z ławami pod nie,
- wymiana posadzki w pom. gospodarczym,
- wymiana fragmentu podłogi w garażu OSP i pomieszczeniach wc– zgodnie z częścią graficzną,
- tynkowanie, szpachlowanie, pokrycie płytkami ścian w pomieszczeniach wc i aneksu kuchennego -zgodnie z częścią graficzną,
- montaż sufitów podwieszanych modułowych w pomieszczeniach wc,
- szpachlowanie, malowanie ścian i sufitów w pozostałych pomieszczeniach -– zgodnie z częścią graficzną,
- wymiana stolarki wewnętrznej i zewnętrznej– zgodnie z zestawieniem stolarki drzwiowej,
- w zakresie instalacji sanitarnej przebudowie ulegną instalacja wodociągowa i instalacja kanalizacyjna, projektuje się instalację centralnego ogrzewania i klimatyzacji oraz instalację wentylacji mechanicznej w pomieszczeniach wc,
- w zakresie instalacji elektrycznej projektuje się instalację oświetleniową, gniazd, klimatyzacji, grzejników elektrycznych, podgrzewaczy wody oraz wentylatorów w łazienkach.

Zamawiający informuje, iż w Specyfikacji Warunków Zamówienia w Rozdziale V (Opis przedmiotu zamówienia) z własnej inicjatywy rozszerza zakres przedmiotu zamówienia o dodanie pozycji „położenie posadzki w pomieszczeniu świetlicy”.

3.9.)Główny kod CPV

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-10

4.2.)Okres realizacji zamówienia

70 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

FLORNAT Natalia Szablak

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7571494476

4.3.3.)Ulica

Stary Sielc

4.3.4.)Miejscowość

Rzewnie

4.3.5.)Kod pocztowy

06-225

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

237000 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00208354/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

237000 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45453000-7Roboty remontowe i renowacyjne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
317 225 zł
Próbka: 147 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
195 204 zł631 827 zł
Rozstęp międzykwartylowy
436 624 zł
Źródło próbki
CPV 45453000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
195 204 zł
Mediana
317 225 zł
Górny kwartyl
631 827 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miasto Mława prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Mława.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45453000-7 (Roboty remontowe i renowacyjne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.