Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Remont pomieszczeń świetlicy osiedlowej przy ulicy Piekiełko 66 w Mławie

Zamawiający Miasto Mława (Mława, Mazowieckie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Remont pomieszczeń świetlicy osiedlowej przy ulicy Piekiełko 66 w Mławie”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Miasto MławaMława, Mazowieckie (powiat Mławski →)opublikowano 11 lutego 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 317 225 zł
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

5 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

MIASTO MŁAWA

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 130377830

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Stary Rynek 19

1.4.2.)Miejscowość

Mława

1.4.3.)Kod pocztowy

06-500

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL922 - Ciechanowski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

info@mlawa.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.mlawa.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00106410

2.2.)Data ogłoszenia

2026-02-11

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.1.)Nazwa zmienianego ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu

3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2026/BZP 00095172

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
2.3.Nazwa zamówienia albo umowy ramowej Przed zmianą

Remont pomieszczeń świetlicy osiedlowej przy ulicy Piekiełko 66 w Mławie Po zmianie: Modernizacja pomieszczeń świetlicy osiedlowej przy ul. Piekiełko 66 na terenie osiedla Piekiełko w Mławie

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
4.2.2.Krótki opis przedmiotu zamówienia Przed zmianą

W zakresie opracowania remontu pomieszczeń świetlicy planowane są: - rozbiórka części ścian i budowa nowych wraz z ławami pod nie, - wymiana posadzki w pom. gospodarczym, - wymiana fragmentu podłogi w garażu OSP i pomieszczeniach wc– zgodnie z częścią graficzną, - tynkowanie, szpachlowanie, pokrycie płytkami ścian w pomieszczeniach wc i aneksu kuchennego -zgodnie z częścią graficzną, - montaż sufitów podwieszanych modułowych w pomieszczeniach wc, - szpachlowanie, malowanie ścian i sufitów w pozostałych pomieszczeniach -– zgodnie z częścią graficzną, - wymiana stolarki wewnętrznej i zewnętrznej– zgodnie z zestawieniem stolarki drzwiowej, - w zakresie instalacji sanitarnej przebudowie ulegną instalacja wodociągowa i instalacja kanalizacyjna, projektuje się instalację centralnego ogrzewania i klimatyzacji oraz instalację wentylacji mechanicznej w pomieszczeniach wc, - w zakresie instalacji elektrycznej projektuje się instalację oświetleniową, gniazd, klimatyzacji, grzejników elektrycznych, podgrzewaczy wody oraz wentylatorów w łazienkach. Po zmianie: W zakresie opracowania modernizacji pomieszczeń świetlicy planowane są: - rozbiórka części ścian i budowa nowych wraz z ławami pod nie, - wymiana posadzki w pom. gospodarczym, - wymiana fragmentu podłogi w garażu OSP i pomieszczeniach wc– zgodnie z częścią graficzną, - tynkowanie, szpachlowanie, pokrycie płytkami ścian w pomieszczeniach wc i aneksu kuchennego -zgodnie z częścią graficzną, - montaż sufitów podwieszanych modułowych w pomieszczeniach wc, - szpachlowanie, malowanie ścian i sufitów w pozostałych pomieszczeniach -– zgodnie z częścią graficzną, - wymiana stolarki wewnętrznej i zewnętrznej– zgodnie z zestawieniem stolarki drzwiowej, - w zakresie instalacji sanitarnej przebudowie ulegną instalacja wodociągowa i instalacja kanalizacyjna, projektuje się instalację centralnego ogrzewania i klimatyzacji oraz instalację wentylacji mechanicznej w pomieszczeniach wc, - w zakresie instalacji elektrycznej projektuje się instalację oświetleniową, gniazd, klimatyzacji, grzejników elektrycznych, podgrzewaczy wody oraz wentylatorów w łazienkach.

Sekcja 4

Informacje dodatkowe

Zamawiający zmienia tylko i wyłączenie nazwę zadania w dokumentach zamówienia. Zmiana dokonana w krótkim opisie zamówienia, polega na zastąpieniu słowa "remont" słowem "modernizacja". Zaktualizowany i obowiązujący SWZ w zakresie powyżej nosi nazwę SWZ_AKTUALIZACJA w pliku "doc" oraz w pliku "pdf".

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45453000-7Roboty remontowe i renowacyjne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
317 225 zł
Próbka: 147 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
195 204 zł631 827 zł
Rozstęp międzykwartylowy
436 624 zł
Źródło próbki
CPV 45453000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
195 204 zł
Mediana
317 225 zł
Górny kwartyl
631 827 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miasto Mława prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Mława.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45453000-7 (Roboty remontowe i renowacyjne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.