Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
531 890 zł
Umowa zawarta
10 sierpnia 2026
Okres realizacji
60 dni
Oferty w postępowaniu
4 ofertyodrzucone: 3wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%OKRES GWARANCJI I RĘKOJMI40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa znaków drogowych i elementów bezpieczeństwa ruchu drogowego

Zamawiający Zarząd Dróg Powiatowych w Rzeszowie (Rzeszów, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa znaków drogowych i elementów bezpieczeństwa ruchu drogowego”, wybierając ofertę wykonawcy WIMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Wartość umowy: 531 890 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Zarząd Dróg Powiatowych w RzeszowieRzeszów, Podkarpackieopublikowano 28 sierpnia 2026
Wartość umowy
531 890 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~1,9 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy WIMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Tuchów).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 531 890,13 zł (umowę zawarto 10 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty. Odrzucono 3 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 60 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W RZESZOWIE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 001257557

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Budziwojska 149

1.5.2.)Miejscowość

Rzeszów

1.5.3.)Kod pocztowy

35-317

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL823 - Rzeszowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@zdp.rzeszow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zdp.rzeszow.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5a3b6214-288f-48e7-91bf-8d9d94dcff35

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa znaków drogowych i elementów bezpieczeństwa ruchu drogowego

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-5a3b6214-288f-48e7-91bf-8d9d94dcff35

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00411989

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-28

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00083474/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Dostawa znaków drogowych i urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00330133

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZDP-DZ-6/373/28/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest

Dostawa wraz z rozładunkiem znaków drogowych i elementów bezpieczeństwa ruchu drogowego do Obwodów Drogowo-Mostowych odpowiednio w m. Babica, Błażowa, Wólka Niedźwiedzka zgodnie z Formularzem cenowym, która obejmuje: • Znaki ostrzegawcze • Znaki zakazu • Znaki nakazu • Znaki informacyjne • Znaki kierunku i miejscowości • Znaki uzupełniające • Znaki dodatkowe przed przejazdami kolejowymi • Tabliczki do znaków • Urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego • Słupki, uchwyty do znaków • Tablice informacyjne 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo określony w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącym załącznik nr 1 SWZ. 3. Całkowita odpowiedzialność za dostarczenie towarów niezgodnych z wymaganiami określonymi w załączniku, o którym mowa w ust. 2 ciąży na Wykonawcy. W razie stwierdzenia przez Zarząd Dróg Powiatowych w Rzeszowie, że dostarczone towary są niezgodne z SWZ, Opisem przedmiotu zamówienia lub umową Wykonawca zostaje obciążony karami zgodnie z umową, aż do zerwania umowy włącznie. 4. Szczegółowy zakres zamówienia określony jest w Formularzu cenowym, stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. 5. Wykonawca powinien posiadać dla wyrobu znaków drogowych, słupków, tablic informacyjnych oraz urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego odpowiednio: 1) aprobatę techniczną, certyfikat zgodności lub certyfikat stałości właściwości użytkowych nadany przez uprawnioną jednostkę certyfikującą; 2) oznaczenie wyrobu budowlanego; zgodnie z rozporządzeniem Ministra Infrastruktury i Budownictwa z dn. 17 listopada 2016 r. w sprawie sposobów deklarowania właściwości użytkowych wyrobów budowlanych oraz sposobu znakowania ich znakiem budowlanym (t.j. Dz. U. 2023, poz. 873).

4.5.3.)Główny kod CPV

34992200-9 - Znaki drogowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

34928470-3 - Elementy oznakowania

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

3

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

531890,13 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

531890,13 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

531890,13 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

WIMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

Regon: 180188573

7.3.3)Ulica

Tarnowska

7.3.4)Miejscowość

Tuchów

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-10

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

531890,13 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

60 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

34992200-9Znaki drogowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Rejestr umów

Umowa z tego postępowania w Centralnym Rejestrze Umów

Zamawiający zgłosił zawartą umowę do rządowego rejestru. Zobacz kwotę, strony i aneksy wpisu.

Przeszukaj Centralny Rejestr Umów →

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zarząd Dróg Powiatowych w Rzeszowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Rzeszów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 531 890 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34992200-9 (Znaki drogowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: WIMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Tuchów). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.