Dostawa znaków drogowych i elementów bezpieczeństwa ruchu drogowego
Zamawiający Zarząd Dróg Powiatowych w Rzeszowie (Rzeszów, Podkarpackie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Dostawa znaków drogowych i elementów bezpieczeństwa ruchu drogowego”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=276955, dane: BZP/TED, stan na 6 września 2026)
- ~3,7 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisyPodobne przetargi na maila
Nowe postępowania z tej kategorii w tym województwie, codziennie rano. Bez konta, rezygnacja jednym kliknięciem.
- woj. Podkarpackie
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W RZESZOWIE |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 001257557 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Budziwojska 149 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Rzeszów |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 35-317 |
| 1.4.4.) | Województwo | podkarpackie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL823 - Rzeszowski |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | przetargi@zdp.rzeszow.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.zdp.rzeszow.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Inna działalność
|
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00344472 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-07-15 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2026/BZP 00330133 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 4.2.2. | Krótki opis przedmiotu zamówienia Przed zmianą | 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa wraz z rozładunkiem znaków drogowych i elementów bezpieczeństwa ruchu drogowego do Obwodów Drogowo-Mostowych odpowiednio w m. Babica, Błażowa, Wólka Niedźwiedzka zgodnie z Formularzem cenowym, która obejmuje: • Znaki ostrzegawcze • Znaki zakazu • Znaki nakazu • Znaki informacyjne • Znaki kierunku i miejscowości • Znaki uzupełniające • Tabliczki do znaków • Urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego • Słupki, uchwyty do znaków • Tablice informacyjne 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo określony w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącym załącznik nr 1 SWZ. 3. Całkowita odpowiedzialność za dostarczenie towarów niezgodnych z wymaganiami określonymi w załączniku, o którym mowa w ust. 2 ciąży na Wykonawcy. W razie stwierdzenia przez Zarząd Dróg Powiatowych w Rzeszowie, że dostarczone towary są niezgodne z SWZ, Opisem przedmiotu zamówienia lub umową Wykonawca zostaje obciążony karami zgodnie z umową, aż do zerwania umowy włącznie. 4. Szczegółowy zakres zamówienia określony jest w Formularzu cenowym, stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. 5. Wykonawca powinien posiadać dla wyrobu znaków drogowych, słupków, tablic informacyjnych oraz urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego odpowiednio: 1) aprobatę techniczną, certyfikat zgodności lub certyfikat stałości właściwości użytkowych nadany przez uprawnioną jednostkę certyfikującą; 2) oznaczenie wyrobu budowlanego; zgodnie z rozporządzeniem Ministra Infrastruktury i Budownictwa z dn. 17 listopada 2016 r. w sprawie sposobów deklarowania właściwości użytkowych wyrobów budowlanych oraz sposobu znakowania ich znakiem budowlanym (t.j. Dz. U. 2023, poz. 873). Po zmianie: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa wraz z rozładunkiem znaków drogowych i elementów bezpieczeństwa ruchu drogowego do Obwodów Drogowo-Mostowych odpowiednio w m. Babica, Błażowa, Wólka Niedźwiedzka zgodnie z Formularzem cenowym, która obejmuje: • Znaki ostrzegawcze • Znaki zakazu • Znaki nakazu • Znaki informacyjne • Znaki kierunku i miejscowości • Znaki uzupełniające • Znaki dodatkowe przed przejazdami kolejowymi • Tabliczki do znaków • Urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego • Słupki, uchwyty do znaków • Tablice informacyjne 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo określony w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącym załącznik nr 1 SWZ. 3. Całkowita odpowiedzialność za dostarczenie towarów niezgodnych z wymaganiami określonymi w załączniku, o którym mowa w ust. 2 ciąży na Wykonawcy. W razie stwierdzenia przez Zarząd Dróg Powiatowych w Rzeszowie, że dostarczone towary są niezgodne z SWZ, Opisem przedmiotu zamówienia lub umową Wykonawca zostaje obciążony karami zgodnie z umową, aż do zerwania umowy włącznie. 4. Szczegółowy zakres zamówienia określony jest w Formularzu cenowym, stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. 5. Wykonawca powinien posiadać dla wyrobu znaków drogowych, słupków, tablic informacyjnych oraz urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego odpowiednio: 1) aprobatę techniczną, certyfikat zgodności lub certyfikat stałości właściwości użytkowych nadany przez uprawnioną jednostkę certyfikującą; 2) oznaczenie wyrobu budowlanego; zgodnie z rozporządzeniem Ministra Infrastruktury i Budownictwa z dn. 17 listopada 2016 r. w sprawie sposobów deklarowania właściwości użytkowych wyrobów budowlanych oraz sposobu znakowania ich znakiem budowlanym (t.j. Dz. U. 2023, poz. 873). |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki.