Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Przebudowa dróg – budowa dróg dla pieszych w ciągu dróg powiatowych na terenie Gminy miasto Dynów, Gminy Hyżne oraz Gminy Lubenia - 3 zadania

Zamawiający Zarząd Dróg Powiatowych w Rzeszowie (Rzeszów, Podkarpackie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Przebudowa dróg – budowa dróg dla pieszych w ciągu dróg powiatowych na terenie Gminy…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Zarząd Dróg Powiatowych w RzeszowieRzeszów, Podkarpackieopublikowano 2 września 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 470 488 zł
Konkurencyjność
~5,1 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

5 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W RZESZOWIE

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 001257557

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Budziwojska 149

1.4.2.)Miejscowość

Rzeszów

1.4.3.)Kod pocztowy

35-317

1.4.4.)Województwo

podkarpackie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL823 - Rzeszowski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@zdp.rzeszow.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zdp.rzeszow.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-e262da33-00d1-48b7-b6fa-e59dade519ab

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00418983

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-09-02

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00170978

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Przebudowa dróg – budowa dróg dla pieszych w ciągu dróg powiatowych na terenie Gminy miasto Dynów, Gminy Hyżne oraz Gminy Lubenia - 3 zadania

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie Nr 3 - Przebudowa drogi – budowa chodnika w ciągu drogi powiatowej Nr 1411R Babica – Lubenia – Błażowa w km od 12+308 do km 12+670 w miejscowości Straszydle

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na budowie drogi dla pieszych o długości 362 mb, szerokości 1,5m, wraz z odwodnieniem drogi. Nawierzchnia drogi dla pieszych jest zaprojektowana z kostki betonowej, grubości 6cm. Odwodnienie wgłębne z rur PVC o sztywności obwodowej SN8. Poszerzenie istniejącej jezdni do szerokości 5,0 m.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w dokumentacji projektowej oraz specyfikacjach Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych stanowiących dokumenty zamówienia. Szczegółowy zakres robót określony został w kosztorysie ofertowym stanowiącym Załącznik Nr 2 do SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-30

4.2.)Okres realizacji zamówienia

90 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Usługi Budowlane i Brukarskie Mark-Bud Marek Chromik

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

690709110

4.3.3.)Ulica

Nosówka

4.3.4.)Miejscowość

Zgłobień

4.3.5.)Kod pocztowy

36-046

4.3.6.)Województwo

podkarpackie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

421341,96 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00230893/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-08-12

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

421341,96 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233222-1Roboty budowlane w zakresie układan…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
470 488 zł
Próbka: 32 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
287 876 zł821 572 zł
Rozstęp międzykwartylowy
533 697 zł
Źródło próbki
CPV 45233222· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
287 876 zł
Mediana
470 488 zł
Górny kwartyl
821 572 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zarząd Dróg Powiatowych w Rzeszowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Rzeszów.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233222-1 (Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.