Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
REGON: 120842329· Biadoliny Radłowskiemikrofirma
Wartość umowy
295 987 zł
Umowa zawarta
31 lipca 2026
Okres realizacji
od 1 września 2026 do 25 czerwca 2027
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 295 987 zł – 450 779 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Czas reakcji / podstawienie sprawnego autobusu w przypadku awarii40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dowóz dzieci i młodzieży do szkół oraz ze szkół do miejsc zamieszkania, na terenie gminy Zator, w roku szkolnym 2026/2027

Zamawiający Burmistrz Zatora (Zator, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Dowóz dzieci i młodzieży do szkół oraz ze szkół do miejsc zamieszkania, na terenie gminy…”, wybierając ofertę wykonawcy REGON: 120842329. Wartość umowy: 295 987 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Burmistrz ZatoraZator, Małopolskie (powiat Oświęcimski →)opublikowano 28 sierpnia 2026
Wartość umowy
295 987 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~3,2 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    18 czerwca 2026

    Termin ofert: 26 czerwca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    28 sierpnia 2026

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy REGON: 120842329 (Biadoliny Radłowskie), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 295 986,64 zł (umowę zawarto 31 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 295 986,64 zł do 450 779,26 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 września 2026 r. do 25 czerwca 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail