Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość umów
366 892 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1zęściowe nr 1: Remont klatki schodowej w budynku Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Władysława Szafera w Głubczycach. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 1a do SWZ
    Wartość umowy
    175 222 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2zęściowe nr 2: Remont korytarza na parterze w budynku Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Władysława Szafera w Głubczycach. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 1b do SWZ
    Wartość umowy
    99 251 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Część 3zęściowe nr 3: Remont korytarza na II piętrze w budynku Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Władysława Szafera w Głubczycach. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 1c do SWZ
    Wartość umowy
    92 419 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
4 oferty(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena80%Okres gwarancji20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Roboty remontowo-budowlane w ZSCKR w Głubczycach

Zamawiający Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Władysława Szafera (Głubczyce, Opolskie) rozstrzygnął postępowanie „Roboty remontowo-budowlane w ZSCKR w Głubczycach”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 366 892 zł. Złożono 4 oferty.

Łączna wartość umów
366 892 zł
Liczba ofert
4 ofertyłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~5,3 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    15 lipca 2026

    Termin ofert: 30 lipca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    28 sierpnia 2026

    1 oferta2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: BUDUJEMYZPASJA.PL SP. Z O.O. (części 1, 2); Firma Agata Burda Usługi Budowlane i Informatyczne (część 3).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 366 891,80 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 4 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail