Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Sukcesywne dostawy papieru i wyrobów papierniczych dla jednostek organizacyjnych WUM, znak sprawy: AEZ/S-044/2025

Zamawiający Warszawski Uniwersytet Medyczny (Warszawa, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Sukcesywne dostawy papieru i wyrobów papierniczych dla jednostek organizacyjnych WUM,…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Warszawski Uniwersytet MedycznyWarszawa, Mazowieckieopublikowano 28 sierpnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Warszawski Uniwersytet Medyczny

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000288917

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Żwirki i Wigury 61

1.4.2.)Miejscowość

Warszawa

1.4.3.)Kod pocztowy

02-091

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

aez@wum.edu.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.wum.edu.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-0b57b4bf-eabb-4299-bcd4-78d2d78f75e1

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00411711

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-28

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00226875

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

Z uwagi na charakter zamówienia (sukcesywne dostawy papieru i wyrobów papierniczych w zależności od potrzeb, w okresie 12 miesięcy) przedmiot zamówienia w części może być częściowo realizowane w ramach projektów współfinansowanych ze środków Funduszy Europejskich.

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Sukcesywne dostawy papieru i wyrobów papierniczych dla jednostek organizacyjnych WUM, znak sprawy: AEZ/S-044/2025

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem niniejszego zamówienia są sukcesywne dostawy papieru i wyrobów papierniczych na potrzeby jednostek organizacyjnych Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w okresie 12 miesięcy od daty zawarcia umowy, na warunkach określonych w Projekcie umowy, stanowiącym Załącznik 4 do SWZ.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i liczby asortymentu papieru i wyrobów papierniczych został określony w Formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ.
3. Zgodnie z postanowieniami § 1 ust. 4 Projektu umowy, Zamawiający zastrzega sobie prawo dokonania zmiany ilości przedmiotu zamówienia przy zachowaniu cen jednostkowych przedstawionych przez Wykonawcę w Formularzu asortymentowo – cenowym ( Załącznik nr 2 do SWZ). Liczba asortymentu przedmiotu zamówienia w ramach realizowanych dostaw będzie wynikać z faktycznych potrzeb Zamawiającego w okresie obowiązywania umowy, z zastrzeżeniem ust. 4.
4. Zamawiający zastrzega sobie możliwość niewykorzystania przedmiotu umowy w zakresie ilościowym i wartościowym, jednakże nie przekraczającym 30 % wartości wynagrodzenia określonego § 4 ust. 1 pkt 3 Projektu umowy.
5. Do obowiązków Wykonawcy należeć będzie sukcesywna (partiami w zależności od potrzeb) dostawa papieru i wyrobów papierniczych do obiektów Zamawiającego zlokalizowanych na terenie Kampusu Banacha w Warszawie, na obszarze między ulicami Banacha, Żwirki i Wigury, Księcia Trojdena i Pawińskiego, w szczególności do Sekcji Gospodarki Magazynowej w Dziale Logistyki Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, ul. Pawińskiego 3, 02-106 Warszawa, 2-3 krotnie do budynku Rektoratu przy ul. Żwirki i Wigury 61, 02-109 Warszawa oraz okazjonalnie na adres określony w zamówieniu. Liczba przesyłek kierowanych na inny adres niż Dział Logistyki nie przekroczy 4% liczby wszystkich dostaw.
6. Dostawy przedmiotu umowy odbywać się będą w oparciu o pisemne zamówienia, sporządzane przez Zamawiającego i przekazywane Wykonawcy drogą elektroniczną lub złożone bezpośrednio w systemie elektronicznym Wykonawcy.

3.9.)Główny kod CPV

30197644-2 - Papier kserograficzny

3.10.)Dodatkowy kod CPV

37823800-1 - Papier wielowarstwowy i tektura

30199700-7 - Zadrukowane wyroby papiernicze, z wyjątkiem formularzy

22993000-7 - Papier fotoczuły, termoczuły lub termograficzny i tektura

30192800-9 - Etykiety samoprzylepne

22993200-9 - Papier termoczuły lub tektura

22993300-0 - Papier termograficzny lub tektura

30197620-8 - Papier do pisania

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-06-26

4.2.)Okres realizacji zamówienia

12 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

EKO BIURO MARCIN KICIŃSKI I WSPOLNICY SP.J.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5261011011

4.3.3.)Ulica

POLA KAROLIŃSKIE 4

4.3.4.)Miejscowość

WARSZAWA

4.3.5.)Kod pocztowy

02-401

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

304956,36 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00294846/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-06-25

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

264598,28 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

30197644-2Papier kserograficzny
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Powiązane lokalnie

Aktywne w tym samym rynku lokalnym

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Warszawski Uniwersytet Medyczny prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 30197644-2 (Papier kserograficzny). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.