Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
304 956 zł
Umowa zawarta
26 czerwca 2025
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Sukcesywne dostawy papieru i wyrobów papierniczych dla jednostek organizacyjnych WUM, znak sprawy: AEZ/S-044/2025

Zamawiający Warszawski Uniwersytet Medyczny (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Sukcesywne dostawy papieru i wyrobów papierniczych dla jednostek organizacyjnych WUM,…”, wybierając ofertę wykonawcy EKO BIURO MARCIN KICIŃSKI I WSPOLNICY SP.J. Wartość umowy: 304 956 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Warszawski Uniwersytet MedycznyWarszawa, Mazowieckieopublikowano 26 czerwca 2025
Wartość umowy
304 956 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy EKO BIURO MARCIN KICIŃSKI I WSPOLNICY SP.J. (WARSZAWA), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 304 956,36 zł (umowę zawarto 26 czerwca 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Warszawski Uniwersytet Medyczny

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000288917

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Żwirki i Wigury 61

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

02-091

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

aez@wum.edu.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.wum.edu.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://wum.ezamawiajacy.pl/pn/wum/demand/203772/notice/public/details

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Sukcesywne dostawy papieru i wyrobów papierniczych dla jednostek organizacyjnych WUM, znak sprawy: AEZ/S-044/2025

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-0b57b4bf-eabb-4299-bcd4-78d2d78f75e1

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00294846

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-06-26

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00082306/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.12 Sukcesywne dostawy papieru i wyrobów papierniczych

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Z uwagi na charakter zamówienia (sukcesywne dostawy papieru i wyrobów papierniczych w zależności od potrzeb, w okresie 12 miesięcy) przedmiot zamówienia w części może być częściowo realizowane w ramach projektów współfinansowanych ze środków Funduszy Europejskich.

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00226875

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

AEZ/S-044/2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem niniejszego zamówienia są sukcesywne dostawy papieru i wyrobów papierniczych na potrzeby jednostek organizacyjnych Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w okresie 12 miesięcy od daty zawarcia umowy, na warunkach określonych w Projekcie umowy, stanowiącym Załącznik 4 do SWZ.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i liczby asortymentu papieru i wyrobów papierniczych został określony w Formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ.
3. Zgodnie z postanowieniami § 1 ust. 4 Projektu umowy, Zamawiający zastrzega sobie prawo dokonania zmiany ilości przedmiotu zamówienia przy zachowaniu cen jednostkowych przedstawionych przez Wykonawcę w Formularzu asortymentowo – cenowym ( Załącznik nr 2 do SWZ). Liczba asortymentu przedmiotu zamówienia w ramach realizowanych dostaw będzie wynikać z faktycznych potrzeb Zamawiającego w okresie obowiązywania umowy, z zastrzeżeniem ust. 4.
4. Zamawiający zastrzega sobie możliwość niewykorzystania przedmiotu umowy w zakresie ilościowym i wartościowym, jednakże nie przekraczającym 30 % wartości wynagrodzenia określonego § 4 ust. 1 pkt 3 Projektu umowy.
5. Do obowiązków Wykonawcy należeć będzie sukcesywna (partiami w zależności od potrzeb) dostawa papieru i wyrobów papierniczych do obiektów Zamawiającego zlokalizowanych na terenie Kampusu Banacha w Warszawie, na obszarze między ulicami Banacha, Żwirki i Wigury, Księcia Trojdena i Pawińskiego, w szczególności do Sekcji Gospodarki Magazynowej w Dziale Logistyki Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, ul. Pawińskiego 3, 02-106 Warszawa, 2-3 krotnie do budynku Rektoratu przy ul. Żwirki i Wigury 61, 02-109 Warszawa oraz okazjonalnie na adres określony w zamówieniu. Liczba przesyłek kierowanych na inny adres niż Dział Logistyki nie przekroczy 4% liczby wszystkich dostaw.
6. Dostawy przedmiotu umowy odbywać się będą w oparciu o pisemne zamówienia, sporządzane przez Zamawiającego i przekazywane Wykonawcy drogą elektroniczną lub złożone bezpośrednio w systemie elektronicznym Wykonawcy.

4.5.3.)Główny kod CPV

30197644-2 - Papier kserograficzny

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

37823800-1 - Papier wielowarstwowy i tektura

30199700-7 - Zadrukowane wyroby papiernicze, z wyjątkiem formularzy

22993000-7 - Papier fotoczuły, termoczuły lub termograficzny i tektura

30192800-9 - Etykiety samoprzylepne

22993200-9 - Papier termoczuły lub tektura

22993300-0 - Papier termograficzny lub tektura

30197620-8 - Papier do pisania

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

304956,36 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

304956,36 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

304956,36 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

EKO BIURO MARCIN KICIŃSKI I WSPOLNICY SP.J.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5261011011

7.3.3)Ulica

POLA KAROLIŃSKIE 4

7.3.4)Miejscowość

WARSZAWA

7.3.5)Kod pocztowy

02-401

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-06-26

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

304956,36 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

30197644-2Papier kserograficzny
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Powiązane lokalnie

Aktywne w tym samym rynku lokalnym

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Warszawski Uniwersytet Medyczny prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 304 956 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 30197644-2 (Papier kserograficzny). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: EKO BIURO MARCIN KICIŃSKI I WSPOLNICY SP.J. (WARSZAWA). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.