Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość umów
76 875 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    47 355 zł
    4 oferty
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    14 760 zł
    3 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3
    JM Nadzory sp. z o.o.· Gliwice
    Wartość umowy
    14 760 zł
    3 oferty
Oferty w postępowaniu
10 ofert(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie inspektora nadzoru inwestorskiego30%Termin sprawdzenia dokumentacji powykonawczej (operat kolaudacyjny)10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Pełnienie nadzoru inwestorskiego nad realizacją zadań na drogach powiatowych z podziałem na części

Zamawiający Zarząd Dróg Powiatowych w Gliwicach (Gliwice, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Pełnienie nadzoru inwestorskiego nad realizacją zadań na drogach powiatowych z podziałem…”, wybierając 3 wykonawców. Łączna wartość umów: 76 875 zł. Złożono 10 ofert.

Zamawiający: Zarząd Dróg Powiatowych w GliwicachGliwice, Śląskieopublikowano 28 sierpnia 2026
Łączna wartość umów
76 875 zł
Liczba ofert
10 ofertłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~3,8 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    08 lipca 2026

    Termin ofert: 16 lipca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    28 sierpnia 2026

    4 oferty3 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Kierownik Budowy Wojciech Ciejka (część 1); JM Nadzory sp. z o.o. (części 2, 3).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 76 875,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 10 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W GLIWICACH

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 276289653

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Zygmunta Starego 17

1.5.2.)Miejscowość

Gliwice

1.5.3.)Kod pocztowy

44-100

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL229 - Gliwicki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@zdpgliwice.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zdpgliwice.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-202903fa-743e-46ef-a2b6-056e887e0f4e

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


administrowanie drogami publicznymi

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Pełnienie nadzoru inwestorskiego nad realizacją zadań na drogach powiatowych z podziałem na części

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-202903fa-743e-46ef-a2b6-056e887e0f4e

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00411620

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-28

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00050276/09/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.4 Pełnienie nadzoru inwestorskiego nad realizacją zadań na drogach powiatowych z podziałem na części

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00330727

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZDP/DI/3421/18/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pełnienie nadzoru inwestorskiego nad zadaniem pn.: Rozbudowa drogi powiatowej Nr 2916S na odcinku Smolnica – Sośnicowice.
Rzeczowa realizacja zadania polega na rozbudowie drogi powiatowej Nr 2916S na odcinku Smolnica – Sośnicowice o łącznej długości 2004,5 m od skrzyżowania z drogą wojewódzką Nr 408 ul. Gliwicka w Sośnicowicach (obecnie droga powiatowa Nr 2992S) do skrzyżowania z drogami gminnymi: ul. Graniczna i Łęgowska w Smolnicy. Zakres prac obejmuje: wykonanie korekty geometrii jezdni i skrzyżowań, budowę elementów spowolnienia ruchu (bramę wjazdową powodującą odgięcie toru jazdy na granicy terenu w Smolnicy), wykonanie i uzupełnienie warstw konstrukcyjnych jezdni, wykonanie poboczy, budowę ścieżki pieszo-rowerowego, ścieżki rowerowej oraz chodnika, budowę i przebudowę zjazdów indywidualnych, budowę i przebudowę odwodnienia oraz budowę kanału technologicznego (dł. 1961,3 m). Przerób na zadaniu inwestycyjnym szacuje się na kwotę ok 11 000 000 zł.

4.5.3.)Główny kod CPV

71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi

4.5.5.)Wartość części

100000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pełnienie nadzoru inwestorskiego nad zadaniem pn.: Budowa chodnika przy drodze powiatowej Nr 2912S w Sarnowie
Rzeczowa realizacja zadania polega na budowie chodnika przy drodze powiatowej Nr 2912S w Sarnowie wraz z przebudową niezbędnej infrastruktury teletechnicznej. Roboty budowalne wykonywane będą na podstawie zezwolenia na realizację inwestycji drogowej (ZRID) Nr 6/22 z dnia 17.11.2022 r. (WAB. 673.00007.2022). Początek inwestycji jest w miejscu opisanym w dokumentacji jako koniec proj. przebudowy rowu nr 1a ( km 0+006). Natomiast początek planowanego do budowy chodnika rozpoczyna się 9 m od tego miejsca. Chodnik będzie jednostronny zlokalizowany w ciągu drogi powiatowej (po zachodniej jej stronie) na odcinku od tablicy miejscowości Sarnów (jadąc od strony Toszka) do skrzyżowania z drogą gminną ul. Stawowa (koniec przed zjazdem prowadzącym do posesji Nr 54 - km 0+670,25). Inwestycja kończy się ok. 39 m od miejsca zakończenia budowy chodnika. W tym miejscu (km 0+709) jest zakończenie robót teletechnicznych. Zakres zadania w zakresie branży drogowej obejmuje ponadto: ujednolicenie szerokości przyległego pasa ruchu, przebudowę zjazdów publicznych i indywidualnych, budowę peronu autobusowego (poszerzenie chodnika) budowę kanalizacji deszczowej oraz sączka podłużnego po zewnętrznej stronie chodnika, likwidację istniejących przepustów pod zjazdami, przebudowę wylotu istniejącego przepustu okularowego 2x Dz1000 mm, zasypanie istniejących rowów przydrożnych, przebudowę wlotu skrzyżowania drogi gminnej ul. Stawowa w km 0+649,25, regulację wysokościową bram, odtworzenie ogrodzeń, wykonanie schodów terenowych z obrzeży betonowych. Przerób na zadaniu inwestycyjnym szacuje się na kwotę ok 1 800 000 zł.

4.5.3.)Główny kod CPV

71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi

4.5.5.)Wartość części

46918,48 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pełnienie nadzoru inwestorskiego nad zadaniem pn.: Rozbudowa drogi powiatowej Nr 2924S ul. Górnicza wraz z budową chodnika i remontem nawierzchni. Pełnienie nadzoru obejmuję nadzór robót w ramach części inwestycyjnej oraz w ramach części remontowej.
Zakres części inwestycyjnej obejmuje rozbudowę skrzyżowania z ul. Polną, budowę chodnika, budowę kanalizacji deszczowej wraz z przebudową istniejących rowów przydrożnych. Początek inwestycji zaczyna się od rejonu skrzyżowania z drogą wojewódzką Nr 921. Zakres części remontowej obejmuje remont nawierzchni drogi powiatowej na odcinku o długości 235,5 m od skrzyżowania z DW 921 do rejonu działki Nr 881/261 (posesja Nr 4). Przerób na części inwestycyjnej szacuje się na kwotę ok 1 476 000 zł a na części remontowej 415 000 zł

4.5.3.)Główny kod CPV

71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi

4.5.5.)Wartość części

47275,66 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

47355,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

96555,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

47355,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Kierownik Budowy Wojciech Ciejka

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 6792054628

7.3.4)Miejscowość

Skawina

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

47355,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

10 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

14760,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

19434,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

14760,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

JM Nadzory sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP:6312652508

7.3.4)Miejscowość

Gliwice

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-04

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

14760,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

4 miesiące

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

14760,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

23124,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

14760,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

JM Nadzory sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 63126252508

7.3.4)Miejscowość

Gliwice

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-04

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

14760,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

4 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71247000-1Nadzór nad robotami budowlanymi
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
197 000 zł
Próbka: 63 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
73 201 zł418 107 zł
Rozstęp międzykwartylowy
344 906 zł
Źródło próbki
CPV 71247000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
73 201 zł
Mediana
197 000 zł
Górny kwartyl
418 107 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zarząd Dróg Powiatowych w Gliwicach prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gliwice.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 76 875 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71247000-1 (Nadzór nad robotami budowlanymi). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Kierownik Budowy Wojciech Ciejka (Skawina). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.