Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych oraz radiofarmaceutyków

Zamawiający Centrum Leczenia Oparzeń im. dr. Stanisława Sakiela w Siemianowicach Śląskich (Siemianowice Śląskie, Śląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych oraz radiofarmaceutyków”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 2 211 951 zł
Konkurencyjność
~5,5 ofert
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

9 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Centrum Leczenia Oparzeń im. dr. Stanisława Sakiela w Siemianowicach Śląskich

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 272165010

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Jana Pawła II 2

1.4.2.)Miejscowość

Siemianowice Śląskie

1.4.3.)Kod pocztowy

41-100

1.4.4.)Województwo

śląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL22A - Katowicki

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@clo.com.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.clo.com.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-a8256cb0-e6a1-42f0-b8ab-12b2b744da9e

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00411531

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-28

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

OJS062-00200462

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych oraz radiofarmaceutyków

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Tytuł: Pakiet 12
Opis: Sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych wskazanych w załączniku nr 1 do
SWZ (Formularz ofertowy) - 24 pozycje

3.9.)Główny kod CPV

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Tytuł: Pakiet 13
Opis: Sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych wskazanych w załączniku nr 1 do
SWZ (Formularz ofertowy) - 13 pozycji

3.9.)Główny kod CPV

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Tytuł: Pakiet 14
Opis: Sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych wskazanych w załączniku nr 1 do
SWZ (Formularz ofertowy) - 22 pozycje

3.9.)Główny kod CPV

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Tytuł: Pakiet 16
Opis: Sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych wskazanych w załączniku nr 1 do
SWZ (Formularz ofertowy) - 1 pozycja

3.9.)Główny kod CPV

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Tytuł: Pakiet 17
Opis: Sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych wskazanych w załączniku nr 1 do
SWZ (Formularz ofertowy) - 1 pozycja

3.9.)Główny kod CPV

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Tytuł: Pakiet 38
Opis: Sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych wskazanych w załączniku nr 1 do
SWZ (Formularz ofertowy) - 2 pozycje

3.9.)Główny kod CPV

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Tytuł: Pakiet 42
Opis: Sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych wskazanych w załączniku nr 1 do
SWZ (Formularz ofertowy) - 4 pozycje

3.9.)Główny kod CPV

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Tytuł: Pakiet 45
Opis: Sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych wskazanych w załączniku nr 1 do
SWZ (Formularz ofertowy) - 1 pozycja

3.9.)Główny kod CPV

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-20

4.2.)Okres realizacji zamówienia

12 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

''ASCLEPIOS'' SPÓŁKA AKCYJNA

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6481008230

4.3.3.)Ulica

Hubska 44

4.3.4.)Miejscowość

Wrocław

4.3.5.)Kod pocztowy

50-502

4.3.6.)Województwo

dolnośląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

163887,26 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025-OJS169-00576815

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-08-21

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

4

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 2 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

wyczerpanie asortymentu

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

zmiana dotyczy Pakietu 12 poz. nr 2 i 11. Pakietu 14 poz. nr 9 oraz Pakietu 38 poz. nr 2

5.4.6.)Wartość zmiany

7687,87

5.4.7.)Kod waluty

PLN

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.4.2.)Numer zmiany

2

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 2 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

wyczerpanie asortymentu

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

zmiana dotyczy Pakietu 12 poz. nr 4, 7, 12, 16 i 17, Pakietu 13 poz. nr 1 i 2, Pakietu 14 poz. nr 21 oraz Pakietu 42 poz. nr 3.

5.4.6.)Wartość zmiany

6446,60

5.4.7.)Kod waluty

PLN

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.4.2.)Numer zmiany

3

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 2 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

wyczerpanie asortymentu

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

zmiana dotyczy Pakietu 12 poz. nr 4, 12, 16 i 17, Pakietu 13 poz. nr 12, Pakietu 14 poz. nr 21 oraz Pakietu 38 poz. nr 2.

5.4.6.)Wartość zmiany

23452,42

5.4.7.)Kod waluty

PLN

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.4.2.)Numer zmiany

4

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 2 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

wyczerpanie asortymentu

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

zmiana dotyczy Pakietu 13 poz. nr 4, 6 i 7.

5.4.6.)Wartość zmiany

3016,01

5.4.7.)Kod waluty

PLN

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

593673,99 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Sekcja 6

Informacje dodatkowe

Aneks nr 3 - zapisy dotyczące KSeF

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33600000-6Produkty farmaceutyczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
2 211 951 zł
Próbka: 260 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
464 550 zł9 425 859 zł
Rozstęp międzykwartylowy
8 961 309 zł
Źródło próbki
CPV 33600000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
464 550 zł
Mediana
2 211 951 zł
Górny kwartyl
9 425 859 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Centrum Leczenia Oparzeń im. dr. Stanisława Sakiela w Siemianowicach Śląskich prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Siemianowice Śląskie.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33600000-6 (Produkty farmaceutyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.