Wynik częściowy: umowy w 1 z 2 części, 1 unieważniono2 części
Łączna wartość umów
128 850 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    128 850 zł
    3 oferty
  2. Unieważniona
    Część 2
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
    3 oferty
Oferty w postępowaniu
6 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z uzyskaniem decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej dla inwestycji drogowych na terenie gm. Suwałki w podziale na dwa zadania.

Zamawiający Gmina Suwałki (Suwałki, Podlaskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z uzyskaniem decyzji o zezwoleniu…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 128 850 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Gmina SuwałkiSuwałki, Podlaskieopublikowano 28 sierpnia 2026
Łączna wartość umów
128 850 zł
Liczba ofert
6 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~3,7 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    29 lipca 2026

    Termin ofert: 6 sierpnia 2026 08:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: częściowo rozstrzygniętyBieżące

    28 sierpnia 2026

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 2 części: w 1 wybrano wykonawcę, 1 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 128 850,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 6 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA SUWAŁKI

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 790670970

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Świerkowa 45

1.5.2.)Miejscowość

Suwałki

1.5.3.)Kod pocztowy

16-400

1.5.4.)Województwo

podlaskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL843 - Suwalski

1.5.7.)Numer telefonu

875659300

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@gmina.suwalki.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://bip.ug.suwalki.wrotapodlasia.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b9a5677d-25df-410d-82d0-61804003f7b1

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z uzyskaniem decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej dla inwestycji drogowych na terenie gm. Suwałki w podziale na dwa zadania.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-b9a5677d-25df-410d-82d0-61804003f7b1

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00411524

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-28

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00038043/07/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań
1.3.9 Dokumentacja projektowa dla zadania pn

Budowa i rozbudowa drogi gminnej wewnętrznej w msc. Osinki, gm. Suwałki, o dł. ok. 1,45 km

1.3.10 Dokumentacja projektowa dla zadania pn

Rozbudowa drogi gminnej nr 102009B w msc. Leszczewek, gm. Suwałki, o dł. ok. 0,98 km

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00367437

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IMK.271.18.2026.WS

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

286036,59 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 1 – Opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej wraz z uzyskaniem decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej pn. „Budowa i rozbudowa drogi gminnej wewnętrznej w msc. Osinki, gm. Suwałki o dł. ok. 1,45 km”.
1) Zakres prac obejmuje wykonanie dokumentacji projektowej wraz z przeniesieniem na Zamawiającego majątkowych praw autorskich do dokumentacji projektowej oraz z uzyskaniem zgody właściwego organu na prowadzenie robót oraz wszelkich innych niezbędnych sprawdzeń projektowych, decyzji administracyjnych, uzgodnień i opinii niezbędnych do realizowania zadania inwestycyjnego w zakresie obowiązujących przepisów oraz uzyskanie ostatecznej decyzji zezwolenia na realizację inwestycji drogowej – w oparciu na obowiązujące przepisy, także pełnienie nadzoru autorskiego na realizacją robót budowlanych; w tym w szczególności:
a) opracowanie map do celów projektowych;
b) opracowanie i uzyskanie zatwierdzenia koncepcji projektu zagospodarowania terenu przez Zamawiającego;
c) opracowanie mapy podziałowej;
d) pozyskanie wypisów z rejestru gruntów;
e) opracowanie projektu zagospodarowania terenu, projektu architektoniczno – budowlanego oraz projektu technicznego z podziałem na branże (z opracowaniem projektu wyniesienia poza obszar drogi ewentualnych kolizji z urządzeniami infrastruktury podziemnej, w tym np. przebudowy hydrantów, studni telekomunikacyjnych, jeżeli dotyczy) wraz z projektem podziału, pozyskaniem wszelkich uzgodnień oraz niezbędnych opinii, informacji i BIOZ oraz wszelkimi dokumentami niezbędnymi do złożenia wniosku o zezwolenie na realizację inwestycji drogowej;
f) uzyskanie decyzji środowiskowej – jeżeli dotyczy;
g) przygotowanie operatu wodno-prawnego wraz z uzyskaniem zgłoszenia wodnoprawnego lub uzyskaniem decyzji pozwolenia wodnoprawnego – jeżeli dotyczy
h) sporządzenie opinii geotechnicznej;
i) opracowanie projektu stałej organizacji ruchu;
j) opracowanie specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót - z podziałem na branże – jeżeli dotyczy;
k) opracowanie kosztorysu inwestorskiego oraz przedmiaru robót - z podziałem na branże – jeżeli dotyczy;
l) złożenie wniosku o zezwolenia na realizację inwestycji drogowej (dalej jako: ZRiD) w oparciu o ustawę z dnia 1 grudnia 2022 r. o szczegółowych zasadach przygotowania i realizacji inwestycji w zakresie dróg publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 311); dokumenty i materiały niezbędne do złożenia wniosku przygotowuje Wykonawca i ponosi on pełną odpowiedzialność za niewłaściwe ich przygotowanie oraz mogące wystąpić z tego powodu skutki;
m) uzyskanie decyzji o zezwoleniu na realizacje inwestycji drogowej (ZRID),
n) uzgodnienie i uzyskanie zatwierdzenia dokumentacji projektowej przez Zamawiającego;
o) pełnienie nadzoru autorskiego, przyjazd na każde wezwanie Zamawiającego.
2) W zakresie dokumentacji projektowej Wykonawca winien uwzględnić poniższe warunki:
a) część rysunkową projektu obiektu budowlanego należy sporządzić zgodnie z § 11 pkt 2 Rozporządzenia Ministra Rozwoju w sprawie szczegółowego zakresu i formy projektu budowlanego (wskazanego w projekcie umowy) w sposób: 1) wyróżniający graficznie stan istniejący; 2) uwzględniający elementy projektowane oraz te elementy istniejące, które mają wpływ na przyjęte rozwiązania projektowe lub na które przyjęte rozwiązania oddziałują,
b) w projekcie zagospodarowania terenu należy wskazać m.in. elementy odwodnieniowe (projektowane i istniejące) projektowanej drogi – zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 24 czerwca 2022 r. w sprawie przepisów techniczno-budowlanych dotyczących dróg publicznych (Dz. U. z 2022 r. poz. 1518), w którym określono, że droga składa się co najmniej z następujących elementów:
- jezdni;
- poboczy lub usytuowanych w ich miejscu innych części drogi, jeżeli spełniają one co najmniej jedną z funkcji poboczy określoną w przepisach o ruchu drogowym;
- urządzeń do odwodnienia;
- znaków drogowych, sygnalizatorów drogowych lub urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego, jeżeli konieczność ich umieszczenia na drodze wynika z przepisów o ruchu drogowym;
c) projekt należy sporządzić w sposób czytelny, stosując skalę rysunków umożliwiającą odwzorowanie obiektu z dokładnością zapewniającą czytelność projektu budowlanego, w stosunku do projektu zagospodarowania działki lub terenu wskazana jest skala rysunku 1:500, również dla inwestycji liniowych,
d) w stosunku do działek stanowiących własność osób prywatnych, należy wykazać cel drogowy, jaki będzie realizowany na całym wywłaszczanym fragmencie działek (należy opisać, jakie roboty będą prowadzone na danym fragmencie oraz zaznaczyć na projekcie zagospodarowania terenu elementy infrastruktury drogowej planowane do wykonania na fragmentach działek przeznaczonych do wywłaszczenia,
e) zgodnie z ustawą z dnia 10 kwietnia 2003 r. o szczególnych zasadach przygotowania i realizacji inwestycji w zakresie dróg publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 311 - dalej jako: specustawa drogowa) zakres wywłaszczeń może obejmować jedynie nieruchomości przeznaczone stricte pod cel drogowy, zatem projekt musi jasno uzasadniać, że wskazana do wywłaszczenia nieruchomość (bądź jej fragment) jest niezbędna, tzn., że bez jej użycia cel drogowy nie może być zrealizowany (powyższe wynikać ma z części opisowej jak i rysunkowej).
3) Wszystkie materiały niezbędne do wykonania dokumentacji, niezbędne mapy, pozyska Wykonawca. Wszelkie materiały oraz pozyskanie wszelkich zgód od gestorów sieci na przystąpienie do realizacji prac (w tym poniesienie kosztów nadzoru czy sporządzenia dokumentów niezbędnych do rozpoczęcia prac) związane z prawidłowym i pełnym wykonaniem przedmiotu zamówienia zabezpiecza Wykonawca na własny koszt.
4) Dokumentacja będzie stanowiła opis przedmiotu zamówienia w celu udzielenia zamówienia publicznego na realizację robót budowlanych. Opis przedmiotu zamówienia (dokumentacja projektowa) w swej treści nie może wskazywać poprzez nazwę, opis lub znak towarowy na użycie konkretnych produktów, materiałów, maszyn, urządzeń itp.;
5) Wykonawca dokumentacji projektowej zobowiązany będzie do sporządzania Harmonogramu rzeczowego poszczególnych prac projektowych z uwzględnieniem czasu na uzyskanie niezbędnych opinii, uzgodnień, decyzji i dostarczenie Zamawiającemu w ciągu 10 dni od daty podpisania umowy.
6) Zamawiający nie wymaga od Wykonawcy dokonania wizji lokalnej na terenie objętym opracowaniem dokumentacji i w jego okolicy, o której mowa w art. 131 ust. 2 pkt. 1 ustawy Pzp w celu dokonania oceny dokumentów i informacji przekazanych w ramach niniejszego postępowania przez Zamawiającego i w celu prawidłowego skalkulowania ceny oferty, dot. wszystkich zadań.
7) Wykonawca stawi się niezwłocznie na każde wezwanie Zamawiającego po wcześniejszym uzgodnieniu terminu w celu przedstawienia zaawansowania prac projektowych, rozstrzygnięć problemów, analizy uzgodnień, rozwiązań projektowych itp. Spotkania będą odbywać się w siedzibie Gminy Suwałki lub w terenie co najmniej raz w miesiącu.
8) Zamawiający informuje, że obowiązującą formą rozliczenia pomiędzy stronami będzie wynagrodzenie ryczałtowe.
4. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 7 do SWZ, tj.:
1) opis przedmiotu zamówienia (OPZ) dla zadania nr 1,
2) mapa z lokalizacjami dla zadania nr 1.

4.5.3.)Główny kod CPV

71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.5.)Wartość części

131804,88 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 2 – Opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej wraz z uzyskaniem decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej pn. „Rozbudowa drogi gminnej nr 102009B w msc. Leszczewek, gm. Suwałki o dł. ok. 0,98 km”.
1) Zakres prac obejmuje wykonanie dokumentacji projektowej wraz z przeniesieniem na Zamawiającego majątkowych praw autorskich do dokumentacji projektowej oraz z uzyskaniem zgody właściwego organu na prowadzenie robót oraz wszelkich innych niezbędnych sprawdzeń projektowych, decyzji administracyjnych, uzgodnień i opinii niezbędnych do realizowania zadania inwestycyjnego w zakresie obowiązujących przepisów oraz uzyskanie ostatecznej decyzji zezwolenia na realizację inwestycji drogowej – w oparciu na obowiązujące przepisy, także pełnienie nadzoru autorskiego na realizacją robót budowlanych; w tym w szczególności:
a) opracowanie map do celów projektowych;
b) opracowanie i uzyskanie zatwierdzenia koncepcji projektu zagospodarowania terenu przez Zamawiającego;
c) opracowanie mapy podziałowej;
d) pozyskanie wypisów z rejestru gruntów;
e) opracowanie projektu zagospodarowania terenu, projektu architektoniczno – budowlanego oraz projektu technicznego z podziałem na branże (z opracowaniem projektu wyniesienia poza obszar drogi ewentualnych kolizji z urządzeniami infrastruktury podziemnej, w tym np. przebudowy hydrantów, studni telekomunikacyjnych, jeżeli dotyczy) wraz z projektem podziału, pozyskaniem wszelkich uzgodnień oraz niezbędnych opinii, informacji i BIOZ oraz wszelkimi dokumentami niezbędnymi do złożenia wniosku o zezwolenie na realizację inwestycji drogowej;
f) uzyskanie decyzji środowiskowej – jeżeli dotyczy;
g) przygotowanie operatu wodno-prawnego wraz z uzyskaniem zgłoszenia wodnoprawnego lub uzyskaniem decyzji pozwolenia wodnoprawnego – jeżeli dotyczy
h) sporządzenie opinii geotechnicznej;
i) opracowanie projektu stałej organizacji ruchu;
j) opracowanie specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót - z podziałem na branże – jeżeli dotyczy;
k) opracowanie kosztorysu inwestorskiego oraz przedmiaru robót - z podziałem na branże – jeżeli dotyczy;
l) złożenie wniosku o zezwolenia na realizację inwestycji drogowej (dalej jako: ZRiD) w oparciu o ustawę z dnia 1 grudnia 2022 r. o szczegółowych zasadach przygotowania i realizacji inwestycji w zakresie dróg publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 311); dokumenty i materiały niezbędne do złożenia wniosku przygotowuje Wykonawca i ponosi on pełną odpowiedzialność za niewłaściwe ich przygotowanie oraz mogące wystąpić z tego powodu skutki;
m) uzyskanie decyzji o zezwoleniu na realizacje inwestycji drogowej (ZRID),
n) uzgodnienie i uzyskanie zatwierdzenia dokumentacji projektowej przez Zamawiającego;
o) pełnienie nadzoru autorskiego, przyjazd na każde wezwanie Zamawiającego.
2) W zakresie dokumentacji projektowej Wykonawca winien uwzględnić poniższe warunki:
a) część rysunkową projektu obiektu budowlanego należy sporządzić zgodnie z § 11 pkt 2 Rozporządzenia Ministra Rozwoju w sprawie szczegółowego zakresu i formy projektu budowlanego (wskazanego w projekcie umowy) w sposób: 1) wyróżniający graficznie stan istniejący; 2) uwzględniający elementy projektowane oraz te elementy istniejące, które mają wpływ na przyjęte rozwiązania projektowe lub na które przyjęte rozwiązania oddziałują,
b) w projekcie zagospodarowania terenu należy wskazać m.in. elementy odwodnieniowe (projektowane i istniejące) projektowanej drogi – zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 24 czerwca 2022 r. w sprawie przepisów techniczno-budowlanych dotyczących dróg publicznych (Dz. U. z 2022 r. poz. 1518), w którym określono, że droga składa się co najmniej z następujących elementów:
- jezdni;
- poboczy lub usytuowanych w ich miejscu innych części drogi, jeżeli spełniają one co najmniej jedną z funkcji poboczy określoną w przepisach o ruchu drogowym;
- urządzeń do odwodnienia;
- znaków drogowych, sygnalizatorów drogowych lub urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego, jeżeli konieczność ich umieszczenia na drodze wynika z przepisów o ruchu drogowym;
c) projekt należy sporządzić w sposób czytelny, stosując skalę rysunków umożliwiającą odwzorowanie obiektu z dokładnością zapewniającą czytelność projektu budowlanego, w stosunku do projektu zagospodarowania działki lub terenu wskazana jest skala rysunku 1:500, również dla inwestycji liniowych,
d) w stosunku do działek stanowiących własność osób prywatnych, należy wykazać cel drogowy, jaki będzie realizowany na całym wywłaszczanym fragmencie działek (należy opisać, jakie roboty będą prowadzone na danym fragmencie oraz zaznaczyć na projekcie zagospodarowania terenu elementy infrastruktury drogowej planowane do wykonania na fragmentach działek przeznaczonych do wywłaszczenia,
e) zgodnie z ustawą z dnia 10 kwietnia 2003 r. o szczególnych zasadach przygotowania i realizacji inwestycji w zakresie dróg publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 311 - dalej jako: specustawa drogowa) zakres wywłaszczeń może obejmować jedynie nieruchomości przeznaczone stricte pod cel drogowy, zatem projekt musi jasno uzasadniać, że wskazana do wywłaszczenia nieruchomość (bądź jej fragment) jest niezbędna, tzn., że bez jej użycia cel drogowy nie może być zrealizowany (powyższe wynikać ma z części opisowej jak i rysunkowej).
3) Wszystkie materiały niezbędne do wykonania dokumentacji, niezbędne mapy, pozyska Wykonawca. Wszelkie materiały oraz pozyskanie wszelkich zgód od gestorów sieci na przystąpienie do realizacji prac (w tym poniesienie kosztów nadzoru czy sporządzenia dokumentów niezbędnych do rozpoczęcia prac) związane z prawidłowym i pełnym wykonaniem przedmiotu zamówienia zabezpiecza Wykonawca na własny koszt.
4) Dokumentacja będzie stanowiła opis przedmiotu zamówienia w celu udzielenia zamówienia publicznego na realizację robót budowlanych. Opis przedmiotu zamówienia (dokumentacja projektowa) w swej treści nie może wskazywać poprzez nazwę, opis lub znak towarowy na użycie konkretnych produktów, materiałów, maszyn, urządzeń itp.;
5) Wykonawca dokumentacji projektowej zobowiązany będzie do sporządzania Harmonogramu rzeczowego poszczególnych prac projektowych z uwzględnieniem czasu na uzyskanie niezbędnych opinii, uzgodnień, decyzji i dostarczenie Zamawiającemu w ciągu 10 dni od daty podpisania umowy.
6) Zamawiający nie wymaga od Wykonawcy dokonania wizji lokalnej na terenie objętym opracowaniem dokumentacji i w jego okolicy, o której mowa w art. 131 ust. 2 pkt. 1 ustawy Pzp w celu dokonania oceny dokumentów i informacji przekazanych w ramach niniejszego postępowania przez Zamawiającego i w celu prawidłowego skalkulowania ceny oferty, dot. wszystkich zadań.
7) Wykonawca stawi się niezwłocznie na każde wezwanie Zamawiającego po wcześniejszym uzgodnieniu terminu w celu przedstawienia zaawansowania prac projektowych, rozstrzygnięć problemów, analizy uzgodnień, rozwiązań projektowych itp. Spotkania będą odbywać się w siedzibie Gminy Suwałki lub w terenie co najmniej raz w miesiącu.
8) Zamawiający informuje, że obowiązującą formą rozliczenia pomiędzy stronami będzie wynagrodzenie ryczałtowe.
4. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 7 do SWZ, tj.:
1) opis przedmiotu zamówienia (OPZ) dla zadania nr 2,
2) mapa z lokalizacjami dla zadania nr 2.

4.5.3.)Główny kod CPV

71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.5.)Wartość części

154231,71 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

128850,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

265680,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

128580,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Usługi Inżynierskie Kamil Szymborski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8491535995

7.3.3)Ulica

Łabędzia

7.3.4)Miejscowość

Pisz

7.3.5)Kod pocztowy

12-200

7.3.6.)Województwo

warmińsko-mazurskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

128850,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

9 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Oferty wykonawców, które zostały złożone ww. postępowaniu, w tym oferta z najniższą ceną niepodlegającą odrzuceniu przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia tj. 150 000,00 zł brutto i Zamawiający nie może jej zwiększyć do ceny najkorzystniejszej.

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

186960,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

252150,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71000000-8Usługi architektoniczne, budowlane,…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
199 560 zł
Próbka: 116 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
98 763 zł340 400 zł
Rozstęp międzykwartylowy
241 637 zł
Źródło próbki
CPV 71000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
98 763 zł
Mediana
199 560 zł
Górny kwartyl
340 400 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Suwałki prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Suwałki.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 128 850 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71000000-8 (Usługi architektoniczne. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Usługi Inżynierskie Kamil Szymborski (Pisz). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.