Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Pełnienie usługi nadzoru inwestorskiego nad realizacją zadania pn.: „Przebudowa dróg na teranie miasta Starachowice” (...)

Zamawiający Gmina Starachowice (Starachowice, Świętokrzyskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Pełnienie usługi nadzoru inwestorskiego nad realizacją zadania pn.: Przebudowa dróg na…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina StarachowiceStarachowice, Świętokrzyskie (powiat Starachowicki →)opublikowano 28 sierpnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 197 000 zł
Konkurencyjność
~3,4 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

5 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Starachowice

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 291009892

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Radomska 45

1.4.2.)Miejscowość

Starachowice

1.4.3.)Kod pocztowy

27-200

1.4.4.)Województwo

świętokrzyskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL721 - Kielecki

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@starachowice.eu

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://starachowice.eu/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-77e3f003-cb42-4dbb-a199-0a70911e2a2d

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00411370

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-28

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00191348

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Pełnienie usługi nadzoru inwestorskiego nad realizacją zadania pn.: „Przebudowa dróg na teranie miasta Starachowice” (...)

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: pełnienie usługi nadzoru inwestorskiego nad realizacją zadania pn. : „Przebudowa dróg na teranie miasta Starachowice”:
Część IV
Wykonanie drogi gminnej – wymiana nawierzchni wraz ze wzmocnieniem podbudowy dróg gminnych publicznych Nr 304136T – ul. Pasternik oraz Nr 304118 – ul. Nad Kamienną w Starachowicach. Roboty będą obejmowały: demontaż zdegradowanej nawierzchni jezdni z betonu asfaltowego, demontaż zdegradowanych krawężników, wzmocnienie podbudowy drogi, wykonanie krawężników na ławach betonowych, wykonanie nawierzchni jezdni z betonu asfaltowego. Droga znajduje się na działce ew. nr 2, 53, 1086/1, 26, (obręb 0004, jedn. ewid. 261101_1), Łączna długość odcinka drogi wynosi 373,00 m – ul. Nad Kamienną, 257,00 m – ul. Pasternik.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa dokumentacja projektowa, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych i przedmiary robót, opublikowanej na stronie https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-b54ab4b8-cfdb-4587-bba1-19f098974ab2
Ze względu na charakter czynności objętych zamówieniem Zamawiający nie wymaga zatrudnienia osób biorących udział w realizacji zamówienia na podstawie umowy o pracę.

3.9.)Główny kod CPV

71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-28

4.2.)Okres realizacji zamówienia

6 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

EKO INWEST WIOREK SP. Z O.O.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

543520816

4.3.3.)Ulica

WINCENTEGO WITOSA 103B/47

4.3.4.)Miejscowość

KIELCE

4.3.5.)Kod pocztowy

25-561

4.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

5700,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00277942/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-07-31

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

5700,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71247000-1Nadzór nad robotami budowlanymi
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
197 000 zł
Próbka: 63 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
73 201 zł418 107 zł
Rozstęp międzykwartylowy
344 906 zł
Źródło próbki
CPV 71247000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
73 201 zł
Mediana
197 000 zł
Górny kwartyl
418 107 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Starachowice prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Starachowice.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71247000-1 (Nadzór nad robotami budowlanymi). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.