Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość umów
249 260 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    100 829 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    100 829 zł
    2 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3Pojemniki używane na odpady z terminem dostawy do 21 dni od podpisania umowy: - Pojemniki używane na odpady metali i tworzyw sztucznych o pojemności 2 - 2,5 m3 - w ilości 20 szt. - Pojemniki używane na odpady z opakowań szklanych o pojemnoś
    Wartość umowy
    47 601 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
5 ofert(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin płatności40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa pojemników na odpady komunalne zmieszane i selektywnie zbierane

Zamawiający Bio Star Sp. z o.o. (Stargard, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa pojemników na odpady komunalne zmieszane i selektywnie zbierane”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 249 260 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Bio Star Sp. z o.o.Stargard, Zachodniopomorskie (powiat Stargardzki →)opublikowano 28 sierpnia 2026
Łączna wartość umów
249 260 zł
Liczba ofert
5 ofertłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    31 lipca 2026

    Termin ofert: 14 sierpnia 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    28 sierpnia 2026

    2 oferty2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Contenur Polska Sp. z o.o. (części 1, 2); IMPEX Sp. z o.o. (część 3).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 249 259,50 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 5 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail