Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
RELOBUS Transport Sp. z o. o. Oddział w Tczewie· Tczew
Wartość umowy
224 519 zł
Umowa zawarta
25 sierpnia 2026
Okres realizacji
od 1 września 2026 do 25 czerwca 2027
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 27 400 zł – 224 519 zł
Wybrano ofertę droższą o 719% od najtańszej złożonej — zdecydowały kryteria pozacenowe
Kryteria wyboru
Cena60%Termin płatności40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonanie usługi dowozu uczniów do placówek oświatowych oraz oddziałów przedszkolnych na terenie gminy Morzeszczyn na podstawie biletów miesięcznych w okresie od 1.09.2026 r. do 25.06.2027 r.

Zamawiający Gmina Morzeszczyn (Morzeszczyn, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonanie usługi dowozu uczniów do placówek oświatowych oraz oddziałów przedszkolnych na…”, wybierając ofertę wykonawcy RELOBUS Transport Sp. z o. o. Oddział w Tczewie. Wartość umowy: 224 519 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina MorzeszczynMorzeszczyn, Pomorskieopublikowano 28 sierpnia 2026
Wartość umowy
224 519 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~2,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    30 lipca 2026

    Termin ofert: 10 sierpnia 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    28 sierpnia 2026

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy RELOBUS Transport Sp. z o. o. Oddział w Tczewie (Tczew).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 224 519,00 zł (umowę zawarto 25 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 27 400,00 zł do 224 519,00 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 września 2026 r. do 25 czerwca 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail