Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
19 085 zł
Umowa zawarta
25 sierpnia 2026
Okres realizacji
4 dni
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 19 085 zł – 62 741 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%b) Termin dostawy40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Zakup i dostawa wyposażenia żłobka w Podegrodziu w ramach projektu Zwiększenie liczby miejsc opieki nad dziećmi do lat 3 w istniejącej instytucji żłobka pod adresem Podegrodzie 525 ....” - II

Zamawiający Gmina Podegrodzie (Podegrodzie, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup i dostawa wyposażenia żłobka w Podegrodziu w ramach projektu Zwiększenie liczby…”, wybierając ofertę wykonawcy Inprosystem sp. z o.o. Wartość umowy: 19 085 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina PodegrodziePodegrodzie, Małopolskie (powiat Nowosądecki →)opublikowano 28 sierpnia 2026
Wartość umowy
19 085 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Inprosystem sp. z o.o. (Bielsko-Biała).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 19 084,68 zł (umowę zawarto 25 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 19 084,68 zł do 62 741,28 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 4 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA PODEGRODZIE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 491892593

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

248

1.5.2.)Miejscowość

Podegrodzie

1.5.3.)Kod pocztowy

33-386

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL218 - Nowosądecki

1.5.7.)Numer telefonu

(0-18) 448-49-66

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@podegrodzie.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.podegrodzie.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-02c3722e-28b0-4948-952c-d42899f000b6

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Zakup i dostawa wyposażenia żłobka w Podegrodziu w ramach projektu Zwiększenie liczby miejsc opieki nad dziećmi do lat 3 w istniejącej instytucji żłobka pod adresem Podegrodzie 525 ....” - II

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-02c3722e-28b0-4948-952c-d42899f000b6

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00411288

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-28

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00005307/23/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.23 „Zakup i dostawa wyposażenia żłobka w Podegrodziu w ramach projektu Zwiększenie liczby miejsc opieki nad dziećmi do lat 3 w istniejącej instytucji żłobka pod adresem Podegrodzie 525 ... - II

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Zwiększenie liczby miejsc opieki nad dziećmi do lat 3 w istniejącej instytucji żłobka pod adresem Podegrodzie 525 o 25 nowych miejsc opieki" w ramach programu ,,MALUCH +’’ 2022-2029

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00361589

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RIOK-ZP.271.1.5.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

17159,74 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.3.Zamówienie obejmuje

Zakup i dostawa zakup i dostawa pomocy dydaktycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 5 do SWZ. 4.4. Dostarczone pomoce dydaktyczne będący przedmiotem zamówienia muszą być fabrycznie nowe oraz wolny od wad fizycznych i prawnych. 4.5. Przedmiot zamówienia musi posiadać wymagane certyfikaty, atesty i deklaracje zgodności – w zakresie wynikającym z obowiązujących przepisów prawa dla danego rodzaju produktu. 4.6. Wykonawca dostarczy przedmiot zamówienia własnym transportem, na własny koszt i na własne ryzyko Zamawiającemu. 4.7. W przypadku wyrobów tekstylnych – materiały bezpieczne dla dzieci, potwierdzone atestem PZH lub dokumentem równoważnym. 4.8. Dokumentacja i instrukcja obsługi w języku polskim. 4.9. Okres gwarancji na dostarczone meble/wyposażenie zgodnie ze wskazaniem w opisie przedmiotu zamówienia – specyfikacja załącznik nr 5.

4.5.3.)Główny kod CPV

39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

37520000-9 - Zabawki

39162110-9 - Sprzęt dydaktyczny

22100000-1 - Drukowane książki, broszury i ulotki

37524100-8 - Gry edukacyjne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

19084,68 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

62741,28 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

19084,68 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Inprosystem sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5472061885

7.3.3)Ulica

Aleja Armii Krajowej 80

7.3.4)Miejscowość

Bielsko-Biała

7.3.5)Kod pocztowy

43-316

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-25

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

19084,68 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

4 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

39162100-6Pomoce dydaktyczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
219 767 zł
Próbka: 37 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
78 551 zł354 999 zł
Rozstęp międzykwartylowy
276 448 zł
Źródło próbki
CPV 39162100· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
78 551 zł
Mediana
219 767 zł
Górny kwartyl
354 999 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Podegrodzie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Podegrodzie.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 19 085 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39162100-6 (Pomoce dydaktyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Inprosystem sp. z o.o. (Bielsko-Biała). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.