Wynik częściowy: umowy w 3 z 4 części, 1 unieważniono4 części
Łączna wartość umów
76 624 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Meble i wyposażenie Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i zakres został wskazany w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik do SWZ
    Wartość umowy
    67 764 zł
    5 ofert
  2. Umowa zawarta
    Część 2Wyposażenie żłobka, w tym zabawki i książki Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i zakres został wskazany w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik do SWZ
    Wartość umowy
    7088 zł
    4 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3Wyposażenie stołówki Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i zakres został wskazany w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik do SWZ
    Wartość umowy
    1771 zł
    4 oferty
  4. Unieważniona
    Część 4Pomoce dydaktyczne Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i zakres został wskazany w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik do SWZ
    Podstawa: art. 255 pkt 7 ustawy
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
15 ofert(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup wyposażenia i pomocy dydaktycznych dla Gminnego Żłobka w Zdunach "Kafelkowa Kraina" w ramach programu Aktywny Maluch 2022-2029

Zamawiający Gmina Zduny (Zduny, Wielkopolskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Zakup wyposażenia i pomocy dydaktycznych dla Gminnego Żłobka w Zdunach "Kafelkowa Kraina"…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 76 624 zł. Złożono 15 ofert.

Zamawiający: Gmina ZdunyZduny, Wielkopolskie (powiat Krotoszyński →)opublikowano 27 sierpnia 2026
Łączna wartość umów
76 624 zł
Liczba ofert
15 ofertłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    15 czerwca 2026

    Termin ofert: 23 czerwca 2026 08:30
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: częściowo rozstrzygniętyBieżące

    27 sierpnia 2026

    5 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 4 części: w 3 wybrano wykonawcę, 1 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 7 ustawy).

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma Moje Bambino Sp. z o.o. za łącznie 76 623,66 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 15 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA ZDUNY

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 250855430

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Rynek 2

1.5.2.)Miejscowość

Zduny

1.5.3.)Kod pocztowy

63-760

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL416 - Kaliski

1.5.7.)Numer telefonu

(62) 721 50 01

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zduny@zduny.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.zduny.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1323469

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup wyposażenia i pomocy dydaktycznych dla Gminnego Żłobka w Zdunach "Kafelkowa Kraina" w ramach programu Aktywny Maluch 2022-2029

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-617d3b93-ea6f-4621-b2bc-0410c9ccb0be

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00411162

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-28

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Zamówienie następuje w związku z realizacją projektu w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 pn. „Program rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 Aktywny Maluch 2022-2029”, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach priorytetu 3 programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 (FERS).

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00291101

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.271.23.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

94076,84 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Meble i wyposażenie 
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i zakres został wskazany w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

39161000-8 - Meble przedszkolne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

39162110-9 - Sprzęt dydaktyczny

39160000-1 - Meble szkolne

4.5.5.)Wartość części

71202,57 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wyposażenie żłobka, w tym zabawki i książki
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i zakres został wskazany w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

37000000-8 - Instrumenty muzyczne, artykuły sportowe, gry, zabawki, wyroby rzemieślnicze, materiały i akcesoria artystyczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

37520000-9 - Zabawki

37524100-8 - Gry edukacyjne

22113000-5 - Książki biblioteczne

39511100-8 - Koce

39143310-2 - Stoliki

39298400-1 - Figurki

4.5.5.)Wartość części

4326,99 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wyposażenie stołówki
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i zakres został wskazany w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

39221200-9 - Zastawa stołowa

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

39241110-7 - Noże stołowe

39223000-1 - Łyżki, widelce

4.5.5.)Wartość części

1244,39 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pomoce dydaktyczne
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i zakres został wskazany w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

39162110-9 - Sprzęt dydaktyczny

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

44812200-7 - Farby olejne i wodne

37822100-7 - Kredki

37821000-9 - Pędzle artystyczne

4.5.5.)Wartość części

17302,89 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

3

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

67763,97 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

67763,97 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

67763,97 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Moje Bambino Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7251933448

7.3.3)Ulica

Graniczna 46

7.3.4)Miejscowość

Łódź

7.3.5)Kod pocztowy

93-428

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

67763,97 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

14 dni

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

6156,69 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

7088,49 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

7088,49 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Moje Bambino Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7251933448

7.3.3)Ulica

Graniczna 46

7.3.4)Miejscowość

Łódź

7.3.5)Kod pocztowy

93-428

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

7088,49 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

14 dni

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1144,20 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

3200,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1771,20 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Moje Bambino Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

72519334,48

7.3.3)Ulica

Graniczna 46

7.3.4)Miejscowość

Łódź

7.3.5)Kod pocztowy

93-428

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1771,20 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

14 dni

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Oferta złożona przez wykonawcę Strefa Kreatywności sp. z o.o. została wybrana jako najkorzystniejsza. Po dokonaniu wyboru Wykonawca złożył oświadczenie o wycofaniu swojej oferty, co Zamawiający potraktował jako uchylenie się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.

W części nr 4 została złożona również oferta AV Multimedia Małysz i Spółka sp.j. Oferta ta została jednak wcześniej odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lit. c ustawy Pzp z uwagi na niezłożenie wymaganych przedmiotowych środków dowodowych, pomimo wezwania Zamawiającego do ich uzupełnienia w trybie art. 107 ust. 2 ustawy Pzp.



W konsekwencji, po uchyleniu się przez wykonawcę Strefa Kreatywności sp. z o.o. od zawarcia umowy, w części nr 4 nie pozostała żadna oferta niepodlegająca odrzuceniu, która mogłaby zostać wybrana jako najkorzystniejsza. Zamawiający nie ma zatem możliwości dokonania ponownego wyboru oferty w tej części postępowania.



Uzasadnienie prawne

Zgodnie z art. 255 pkt 7 ustawy Prawo zamówień publicznych Zamawiający unieważnia postępowanie, jeżeli wykonawca uchylił się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego, z uwzględnieniem art. 263 ustawy Pzp.

Stosownie do art. 263 ustawy Pzp, jeżeli wykonawca, którego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza, uchyla się od zawarcia umowy, Zamawiający może dokonać ponownego badania i oceny ofert spośród ofert pozostałych w postępowaniu oraz wybrać najkorzystniejszą ofertę albo unieważnić postępowanie.



Wobec powyższego Zamawiający unieważnia postępowanie w części nr 4 na podstawie art. 255 pkt 7 w zw. z art. 263 oraz art. 259 ustawy Pzp

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

14887,42 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

14887,42 PLN

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Zduny prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Zduny.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 76 624 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39161000-8 (Meble przedszkolne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Moje Bambino Sp. z o.o. (Łódź). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 5 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.