Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
12 359 zł
Umowa zawarta
27 sierpnia 2026
Okres realizacji
14 dni
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 12 359 zł – 24 108 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup wyposażenia dla Szkoły Podstawowej w Szczytnikach Duchownych : zestaw stołów i krzeseł

Zamawiający Gmina Gniezno (Gniezno, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup wyposażenia dla Szkoły Podstawowej w Szczytnikach Duchownych : zestaw stołów i…”, wybierając ofertę wykonawcy 'NOWA SZKOŁA' Sp. z o.o. 90-248 Łódź, POW 25. Wartość umowy: 12 359 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina GnieznoGniezno, Wielkopolskie (powiat Gnieźnieński →)opublikowano 27 sierpnia 2026
Wartość umowy
12 359 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    05 sierpnia 2026

    Termin ofert: 13 sierpnia 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    27 sierpnia 2026

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy 'NOWA SZKOŁA' Sp. z o.o. 90-248 Łódź, POW 25 (Łóź), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 12 359,04 zł (umowę zawarto 27 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 12 359,04 zł do 24 108,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 14 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail