Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość umów
331 852 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 11) Zadanie częściowe nr 1: Dowóz dzieci niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie Gminy Dobrodzień wraz z opieką do Zespołu Placówek Edukacyjnych – Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Dobrodzieniu, ZSP Szkoły Podstawowej w Pludrach, Zespo
    Wartość umowy
    114 424 zł
    5 ofert
  2. Umowa zawarta
    Część 22) Zadanie częściowe nr 2: Dowóz dzieci niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie Gminy Dobrodzień wraz z opieką do Publicznej Szkoły Podstawowej w Szemrowicach, Zespołu Szkół Specjalnych w Zawadzkiem
    Wartość umowy
    97 408 zł
    6 ofert
  3. Umowa zawarta
    Część 33) Zadanie częściowe nr 3: Dowóz dzieci niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie Gminy Dobrodzień wraz z opieką do - Zespołu Placówek Specjalnych w Praszce, Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Kluczborku
    Wartość umowy
    120 019 zł
    6 ofert
Oferty w postępowaniu
17 ofert(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie kierowcy40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dowóz wraz z opieką w czasie przewozu niepełnosprawnych uczniów z terenu Gminy Dobrodzień do szkół/ przedszkoli/ ośrodków opiekuńczych i rewalidacyjno – wychowawczych w roku szkolnym 2026/2027.

Zamawiający Zespół Ekonomiczno-administracyjny Szkół i Przedszkoli w Dobrodzieniu (Dobrodzień, Opolskie) rozstrzygnął postępowanie „Dowóz wraz z opieką w czasie przewozu niepełnosprawnych uczniów z terenu Gminy Dobrodzień…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 331 852 zł. Złożono 17 ofert.

Łączna wartość umów
331 852 zł
Liczba ofert
17 ofertłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~2,3 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    15 lipca 2026

    Termin ofert: 24 lipca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    27 sierpnia 2026

    5 ofert2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: JAMBOR – JERZY JAMBOR (części 1, 2); J@MBOR – RYSZARD JAMBOR (część 3).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 331 851,96 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 17 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail