Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: Meridian Żaneta Mielcarek

Wartość umowy
46 644 zł
Umowa zawarta
12 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 30 października 2026
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 46 644 zł – 73 677 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena80%Gwarancja20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Weryfikacja i aktualizacja atrybutów punktów granicznych i powierzchni działek, odszukanie znaków granicznych, wyznaczenie punktów granicznych oraz ustalenie przebiegu granic działek [...]

Zamawiający Powiat Wąbrzeski (Wąbrzeźno, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Weryfikacja i aktualizacja atrybutów punktów granicznych i powierzchni działek,…”, wybierając ofertę wykonawcy F.H.U. POMIAR BIS s. c. Zenon Trzęsała, Jerzy Trzęsała. Wartość umowy: 46 644 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Powiat WąbrzeskiWąbrzeźno, Kujawsko-Pomorskie (powiat Wąbrzeski →)opublikowano 27 sierpnia 2026
Wartość umowy
46 644 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~3,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    20 lipca 2026

    Termin ofert: 28 lipca 2026 12:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    27 sierpnia 2026

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: F.H.U. POMIAR BIS s. c. Zenon Trzęsała, Jerzy Trzęsała (Kalisz), wspólnie z: Meridian Żaneta Mielcarek.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 46 644,00 zł (umowę zawarto 12 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 46 644,00 zł do 73 677,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 października 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail