Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
377 654 zł
Umowa zawarta
25 sierpnia 2026
Okres realizacji
188 dni
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Norma emisji spalin40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dowóz uczniów do szkół w Siennicy, Starogrodzie i Ignacowie w roku szkolnym 2026/2027

Zamawiający Gmina Siennica (Siennica, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Dowóz uczniów do szkół w Siennicy, Starogrodzie i Ignacowie w roku szkolnym 2026/2027”, wybierając ofertę wykonawcy Usługi Przewozowe Piotr Pieńkowski. Wartość umowy: 377 654 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina SiennicaSiennica, Mazowieckie (powiat Nowodworski →)opublikowano 27 sierpnia 2026
Wartość umowy
377 654 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,0 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    14 lipca 2026

    Termin ofert: 22 lipca 2026 12:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    27 sierpnia 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Usługi Przewozowe Piotr Pieńkowski (Mińsk Mazowiecki), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 377 654,40 zł (umowę zawarto 25 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 188 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA SIENNICA

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 711582782

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Mińska 33

1.5.2.)Miejscowość

Siennica

1.5.3.)Kod pocztowy

05-332

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gmina@ugsiennica.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.ugsiennica.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-99bb6754-85e9-41a2-971b-d98cf12d29e2

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dowóz uczniów do szkół w Siennicy, Starogrodzie i Ignacowie w roku szkolnym 2026/2027

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-99bb6754-85e9-41a2-971b-d98cf12d29e2

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00410885

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-27

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00061781/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Dowóz uczniów niepełnosprawnych w roku szkolnym 2026/2027

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00341264

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RR.271.5.2026.JC

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dowóz uczniów do szkół w Siennicy, Nowej Pogorzeli, Starogrodzie i Ignacowie.
1. Trasa I:
1) dowóz i odwóz do Publicznej Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza
w Siennicy, ul. Latowicka 16
2) dowóz i odwóz do Publicznej Szkoły Podstawowej im. Absolwentów Siennickich Szkół Pedagogicznych w Nowej Pogorzeli
2. Trasa II: dowóz i odwóz do Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Starogrodzie
3. Trasa III: dowóz i odwóz do Zespołu Szkół Specjalnych im. Janiny Porazińskiej w Ignacowie
4. Trasa IV: dowóz i odwóz do Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Starogrodzie
d

4.5.3.)Główny kod CPV

60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

377654,40 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

377654,40 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

377654,40 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Usługi Przewozowe Piotr Pieńkowski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 8221019746

7.3.4)Miejscowość

Mińsk Mazowiecki

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-25

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

377654,40 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

188 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

60130000-8Usługi w zakresie specjalistycznego…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
422 172 zł
Próbka: 72 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
283 054 zł1 433 564 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 150 509 zł
Źródło próbki
CPV 60130000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
283 054 zł
Mediana
422 172 zł
Górny kwartyl
1 433 564 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Siennica prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Siennica.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 377 654 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 60130000-8 (Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Usługi Przewozowe Piotr Pieńkowski (Mińsk Mazowiecki). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.