Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
199 260 zł
Umowa zawarta
27 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 18 września 2026
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie koordynatora wydarzenia30%Aspekt społeczny - Fairtrade10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Organizacja wydarzenia: Sieciowanie podmiotów ekonomii społecznej – spotkanie integracyjne dla przedstawicieli m.in. Zakłady Aktywności Zawodowej, Warsztaty Terapii Zajęciowej, Organizacje Pozarządowe

Zamawiający Województwo Świętokrzyskie - Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego (Kielce, Świętokrzyskie) rozstrzygnął postępowanie „Organizacja wydarzenia: Sieciowanie podmiotów ekonomii społecznej – spotkanie…”, wybierając ofertę wykonawcy Spółdzielnia Socjalna Tropem Przygody. Wartość umowy: 199 260 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
199 260 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    07 sierpnia 2026

    Termin ofert: 17 sierpnia 2026 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    27 sierpnia 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Spółdzielnia Socjalna Tropem Przygody (Kielce), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 199 260,00 zł (umowę zawarto 27 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 18 września 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail