Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
86 286 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    74 046 zł
    3 oferty
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    12 240 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
5 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie dostaw wyposażenia meblarskiego Gminnego Przedszkola i Żłobka w Jelnicy - etap III

Zamawiający Gmina Międzyrzec Podlaski (Międzyrzec Podlaski, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie dostaw wyposażenia meblarskiego Gminnego Przedszkola i Żłobka w Jelnicy -…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 86 286 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Gmina Międzyrzec PodlaskiMiędzyrzec Podlaski, Lubelskie (powiat Bialski →)opublikowano 27 sierpnia 2026
Łączna wartość umów
86 286 zł
Liczba ofert
5 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~4,7 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    07 lipca 2026

    Termin ofert: 15 lipca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    27 sierpnia 2026

    3 oferty2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Toro Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (część 1); "ELMAR” Anna Karnas (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 86 286,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 5 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail