Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
253 382 zł
Umowa zawarta
26 sierpnia 2026
Okres realizacji
4 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Sukcesywna dostawa materiałów biurowych

Zamawiający Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Sukcesywna dostawa materiałów biurowych”, wybierając ofertę wykonawcy AMAD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Wartość umowy: 253 382 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i AdministracjiWarszawa, Mazowieckieopublikowano 27 sierpnia 2026
Wartość umowy
253 382 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Zamiar zawarcia umowy

    04 sierpnia 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    27 sierpnia 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy AMAD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Łomianki), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 253 381,94 zł (umowę zawarto 26 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 4 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

MINISTERSTWO SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 012293240

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Stefana Batorego 5

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

02-591

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.)Numer telefonu

+48477287208

1.5.8.)Numer faksu

+48477287713

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@mswia.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.gov.pl/web/mswia

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Sukcesywna dostawa materiałów biurowych

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-f23c8c99-f2a5-4bfd-8b54-f50bd7ca204b

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00410814

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-27

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00140588/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.14 Zakup i sukcesywna dostawa materiałów biurowych

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00377493

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.)Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki

Zgodnie z art. 305 pkt 2 ustawy Pzp, Zamawiający może udzielić zamówienia w trybie zamówienia z wolnej ręki jeżeli w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym nie złożono żadnej oferty albo wszystkie oferty zostały odrzucone na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lub 5, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione.
Zamawiający na przełomie maja i czerwca br. przeprowadził w trybie podstawowym postępowanie nr BF-WZP-2374-1-7-BA-TP-SZ/2026. W postępowaniu tym zostały złożone 3 oferty i wszystkie zostały odrzucone na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp (treść ofert była niezgodna z warunkami zamówienia), a postępowanie zostało unieważnione.
Mając powyższe na uwadze, oraz fakt że Zamawiający nie dokonał w treści dokumentów zamówienia zmian, które istotnie zmieniłyby pierwotne warunki zamówienia, Zamawiający jest uprawniony udzielić zamówienia na postawie art. 305 pkt 2 ustawy Pzp.

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

BF-WZP-2374-1-19-BA-WR-SZ/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

224652,57 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywna dostawa artykułów biurowych, do niżej wymienionych obiektów Zamawiającego, zlokalizowanych na terenie m st. Warszawy

1) Obiekt I przy ul. Stefana Batorego 5; 2) Obiekt II przy ul. Rakowieckiej 2a; 3) Obiekt III przy Al. Jana Chrystiana Szucha 2/4; 4) Obiekt IV przy ul. Domaniewskiej 36/38; 5) Obiekt V przy ul. Taborowej 33a, zgodnie z projektem Umowy stanowiącym załącznik nr 1 do Zaproszenia. 2. Opis przedmiotu zamówienia, zwany dalej „OPZ”, został zawarty w kol. C FORMULARZA ASORTYMENTOWO-CENOWEGO, stanowiącego załącznik nr 2b do Zaproszenia. 3. Przedmiot zamówienia składa się z zakresu podstawowego oraz z zakresu objętego wznowieniem. 4. Zakres podstawowy przedmiotu zamówienia obejmuje świadczenie dostaw, o których mowa w ust. 1, w terminie określonym w § 2 ust. 1 projektu Umowy. 5. Zakres przedmiotu zamówienia objęty wznowieniem, a także zasady uruchomienia wznowienia, zostały uregulowane w § 3 projektu Umowy. 6. Przedmiot zamówienia należy zrealizować zgodnie z projektem Umowy w tym OPZ oraz wynegocjowanymi warunkami realizacji.

4.5.3.)Główny kod CPV

30192000-1 - Wyroby biurowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

30199000-0 - Papeteria i inne wyroby

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

253381,94 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

253381,94 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

253381,94 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

AMAD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 1181932126

7.3.3)Ulica

Łąkowa 31

7.3.4)Miejscowość

Łomianki

7.3.5)Kod pocztowy

05-092

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-26

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

253381,94 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

4 miesiące

Sekcja 9

Informacje dodatkowe

Termin realizacji Umowy, określony w sekcji VIII pkt 8.3 Ogłoszenia, zgodnie z § 2 Umowy wynosi:
1. Umowa obowiązuje od dnia jej zawarcia, ale nie wcześniej niż od dnia 1 września 2026 r., przez okres 4 miesięcy lub do wyczerpania maksymalnego wynagrodzenia brutto Wykonawcy, określonego w § 5 ust. 1 Umowy (w zależności co nastąpi jako pierwsze).
2. Termin obowiązywania Umowy określony w ust. 1 może zostać przedłużony:
1) na rok 2027 (na okres 12 miesięcy);
2) na rok 2028 (na okres 8 miesięcy),
jednak nie dłużej niż do wyczerpania kwoty, o której mowa w § 5 ust. 2 Umowy (w zależności co nastąpi jako pierwsze), w przypadku skorzystania przez Zamawiającego ze wznowienia, o którym mowa w § 3 Umowy, z zachowaniem ciągłości trwania Umowy.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

30192000-1Wyroby biurowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
351 172 zł
Próbka: 20 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
190 096 zł511 988 zł
Rozstęp międzykwartylowy
321 892 zł
Źródło próbki
CPV 30192000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
190 096 zł
Mediana
351 172 zł
Górny kwartyl
511 988 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Rejestr umów

Umowa z tego postępowania w Centralnym Rejestrze Umów

Zamawiający zgłosił zawartą umowę do rządowego rejestru. Zobacz kwotę, strony i aneksy wpisu.

Przeszukaj Centralny Rejestr Umów →

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 253 382 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 30192000-1 (Wyroby biurowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: AMAD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Łomianki). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.