Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Sukcesywna dostawa materiałów biurowych
zawarta 26 sierpnia 2026 · okres: 731 dni · Mazowieckie, Warszawa
Ten wpis zniknął z rejestru (31 sierpnia 2026 wg naszej synchronizacji). Atlas zachowuje jego kopię w ostatnim znanym brzmieniu.
273 171 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Sukcesywna dostawa materiałów biurowych
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji · Warszawa
ogłoszenie o wyniku z 27 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Stefana Batorego 5, 02-591 Warszawa, Mazowieckie
NIP 5210526030REGON 012293240zarejestrowana 8 stycznia 1997
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Łąkowa 31, 05-092 Łomianki, Mazowieckie
NIP 1181932126REGON 141279866zarejestrowana 23 stycznia 2008
Dane wpisu
- Numer umowy
- 54/BA/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 731 dni
- Publikacja w rejestrze
- 31 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 31 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Zmiany wpisu wykryte przez Atlas
To nie są oficjalne aneksy: rejestr nadpisuje edytowane wpisy bez śladu, a Atlas porównuje kolejne synchronizacje i zachowuje różnice.
- 31 sierpnia 2026
- wpis zniknął z rejestru