Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
43 050 zł
Umowa zawarta
27 sierpnia 2026
Okres realizacji
90 dni
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 43 050 zł – 61 266 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja jakości40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa oświetlenia ulicznego ul. Malinowa w miejscowości Żelków Kolonia

Zamawiający Gmina Siedlce (Siedlce, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa oświetlenia ulicznego ul. Malinowa w miejscowości Żelków Kolonia”, wybierając ofertę wykonawcy Instal – Tech Paweł Izdebski. Wartość umowy: 43 050 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina SiedlceSiedlce, Mazowieckieopublikowano 27 sierpnia 2026
Wartość umowy
43 050 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    18 czerwca 2026

    Termin ofert: 9 lipca 2026 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    27 sierpnia 2026

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Instal – Tech Paweł Izdebski (Karcze).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 43 050,00 zł (umowę zawarto 27 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 43 050,00 zł do 61 266,30 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 90 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Siedlce

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 711582552

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Asłanowicza 10

1.5.2.)Miejscowość

Siedlce

1.5.3.)Kod pocztowy

08-110

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL925 - Siedlecki

1.5.7.)Numer telefonu

25 63 277 31 w. 56

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

p.juskiewicz@gminasiedlce.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://samorzad.gov.pl/web/gmina-siedlce

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://gminasiedlce.logintrade.net/

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Budowa oświetlenia ulicznego ul. Malinowa w miejscowości Żelków Kolonia

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-2ffaecbe-4147-463d-8f1c-5762e786ad55

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00410808

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-27

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00069662/16/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.6 Budowa oświetlenia ulicznego ul. Malinowa w miejscowości Żelków Kolonia

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00296549

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

OZF.271.30.2026.PJ

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.)Łączna wartość poszczególnych części zamówienia

416572,23 PLN

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

84862,47 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest „Budowa oświetlenia ulicznego ul. Malinowa w miejscowości Żelków Kolonia”, według zasad i na warunkach wskazanych w umowie i specyfikacji warunków zamówienia wraz z załącznikami oraz ofercie Wykonawcy.
2. Szczegółowy zakres zamówienia zgodny z:
1) Projektem budowlanym.
2) Przedmiarem robót opisującym przedmiot zamówienia.
3) Szczegółową specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót.
3. Dodatkowe informacje w Rozdziale III SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

34928510-6 - Uliczne słupy oświetleniowe

34928500-3 - Oświetleniowy sprzęt uliczny

34928530-2 - Latarnie uliczne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

43050,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

61266,30 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

43050,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Instal – Tech Paweł Izdebski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON: 146186187

7.3.4)Miejscowość

Karcze

7.3.5)Kod pocztowy

08-106

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-27

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

43050,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

90 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 250 zł
Próbka: 1592 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 813 668 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 580 412 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
550 250 zł
Górny kwartyl
1 813 668 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Siedlce prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Siedlce.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 43 050 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Instal – Tech Paweł Izdebski (Karcze). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.