Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
304 787 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1„BUDOWA PLACU ZABAW NA UL. AKACJOWEJ W ŚRODZIE ŚLĄSKIEJ” – projekt dofinansowany z funduszu solidarnościowego Stowarzyszenia Aglomeracji Wrocławskiej
    Wartość umowy
    275 529 zł
  2. Umowa zawarta
    Część 2„BUDOWA PLACU ZABAW W RAKOSZYCACH W GMINIE ŚRODA ŚLĄSKA - MONTAŻ PRZEJAZDU LINOWEGO”
    Wartość umowy
    29 258 zł
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zamówienie podobne do umowy 83/2026 z dnia 09.03.2026 r. Część 1: Ul. Akacjowa Część 2: Rakoszyce

Zamawiający Gmina Środa Śląska (Środa Śląska, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Zamówienie podobne do umowy 83/2026 z dnia 09.03.2026 r. Część 1: Ul. Akacjowa Część 2:…”, wybierając ofertę wykonawcy MAGICNETS Sp. z o. o. Łączna wartość umów: 304 787 zł.

Zamawiający: Gmina Środa ŚląskaŚroda Śląska, Dolnośląskie (powiat Średzki →)opublikowano 27 sierpnia 2026
Łączna wartość umów
304 787 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~2,7 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    27 sierpnia 2026

    1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 2 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma MAGICNETS Sp. z o. o. za łącznie 304 786,62 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail