Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania pn.: Budowa chodnika w ciągu drogi powiatowej Nr 1902R Stary Żmigród – Łysa Góra w miejscowości Stary Żmigród

Zamawiający Powiatowy Zarząd Dróg w Jaśle (Jasło, Podkarpackie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania pn.: Budowa chodnika w ciągu drogi…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Powiatowy Zarząd Dróg w JaśleJasło, Podkarpackie (powiat Jasielski →)opublikowano 27 sierpnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 761 443 zł
Konkurencyjność
~5,1 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Powiatowy Zarząd Dróg w Jaśle

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 370446723

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Rynek 18

1.4.2.)Miejscowość

Jasło

1.4.3.)Kod pocztowy

38-200

1.4.4.)Województwo

podkarpackie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL821 - Krośnieński

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@pzd.powiat.jaslo.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.pzd.powiat.jaslo.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-cb3b8e61-8358-458d-bc3d-39cdfe0319c8

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00410599

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-27

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00244441

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania pn.: Budowa chodnika w ciągu drogi powiatowej Nr 1902R Stary Żmigród – Łysa Góra w miejscowości Stary Żmigród

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie robót budowlanych polegających na budowie prawostronnego chodnika dla pieszych w ciągu drogi powiatowej Nr 1902R Stary Żmigród – Łysa Góra w miejscowości Stary Żmigród wraz z przebudową odwodnienia drogi, wykonaniem poszerzenia jezdni oraz przebudową zjazdów w ramach zadania inwestycyjnego pn.: Budowa chodnika w ciągu drogi powiatowej Nr 1902R Stary Żmigród – Łysa Góra w miejscowości Stary Żmigród.
2. Zakres robót obejmuje w szczególności:
1) wykonanie robót pomiarowych oraz inwentaryzacji powykonawczej,
2) roboty rozbiórkowe istniejących nawierzchni, krawężników, obrzeży oraz przepustów,
3) wykonanie kanalizacji deszczowej wraz z kolektorami, przykanalikami, studniami rewizyjnymi
i studzienkami ściekowymi,
4) wykonanie umocnienia skarp i elementów odwodnienia,
5) budowę chodnika z kostki brukowej betonowej wraz z podbudową, krawężnikami i obrzeżami,
6) wykonanie poszerzenia jezdni wraz z warstwami konstrukcyjnymi nawierzchni,
7) wykonanie nawierzchni bitumicznych,
8) przebudowę istniejących zjazdów,
9) wykonanie robót wykończeniowych, w tym plantowania terenu, obsiania skarp oraz montażu balustrad chodnikowych.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki do specyfikacji warunków zamówienia:
1) Dokumentacja projektowa – załączniki nr 5 SWZ,
2) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót - załącznik nr 6 do SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

45233140-2 - Roboty drogowe

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45112100-6 - Roboty w zakresie kopania rowów

45232452-5 - Roboty odwadniające

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-19

4.2.)Okres realizacji zamówienia

2 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Gor-Bud S.C. Osioł-Zawadowicz Jerzy

4.3.1.1.)Dane wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

Gor-Bud S.C. Mikołajczyk Daniel

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 7382067336

4.3.3.)Ulica

Strzeszyn 332

4.3.4.)Miejscowość

Biecz

4.3.5.)Kod pocztowy

38-340

4.3.6.)Województwo

małopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

535931,11 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00310267/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-08-19

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

1

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 2 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Konieczność wykonania robót niezbędnych do prawidłowego wykonania przedmiotu umowy oraz zapewnienia właściwego funkcjonowania drogi, których konieczność wykonania wynikła na etapie realizacji przedmiotu umowy i jest bezpośrednio związana z dostosowaniem przedmiotu umowy do rzeczywistych warunków terenowych

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

Zakres obejmuje w szczególności frezowanie nawierzchni, profilowanie i zagęszczenie, podbudowę z kruszyw, wykonanie warstwy bitumicznej wiążącej, skropienie, wykonanie warstwy ścieralnej oraz poboczy z mieszanki kruszyw.

5.4.6.)Wartość zmiany

79290,72

5.4.7.)Kod waluty

PLN

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Tak

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

615221,83 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233140-2Roboty drogowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
761 443 zł
Próbka: 217 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
363 017 zł2 249 489 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 886 472 zł
Źródło próbki
CPV 45233140· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
363 017 zł
Mediana
761 443 zł
Górny kwartyl
2 249 489 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiatowy Zarząd Dróg w Jaśle prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Jasło.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233140-2 (Roboty drogowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.