Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: Gor-Bud S.C. Mikołajczyk Daniel

Wartość umowy
535 931 zł
Umowa zawarta
19 czerwca 2026
Okres realizacji
2 miesiące
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 535 931 zł – 617 215 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji jakości i rękojmi40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania pn.: Budowa chodnika w ciągu drogi powiatowej Nr 1902R Stary Żmigród – Łysa Góra w miejscowości Stary Żmigród

Zamawiający Powiatowy Zarząd Dróg w Jaśle (Jasło, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania pn.: Budowa chodnika w ciągu drogi…”, wybierając ofertę wykonawcy Gor-Bud S.C. Osioł-Zawadowicz Jerzy. Wartość umowy: 535 931 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Powiatowy Zarząd Dróg w JaśleJasło, Podkarpackie (powiat Jasielski →)opublikowano 26 czerwca 2026
Wartość umowy
535 931 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~5,1 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: Gor-Bud S.C. Osioł-Zawadowicz Jerzy (Biecz), wspólnie z: Gor-Bud S.C. Mikołajczyk Daniel.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 535 931,11 zł (umowę zawarto 19 czerwca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 535 931,11 zł do 617 214,93 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 2 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Powiatowy Zarząd Dróg w Jaśle

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 370446723

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Rynek 18

1.5.2.)Miejscowość

Jasło

1.5.3.)Kod pocztowy

38-200

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL821 - Krośnieński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@pzd.powiat.jaslo.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.pzd.powiat.jaslo.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://pzdjaslo.eb2b.com.pl/open-auctions.html

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania pn.: Budowa chodnika w ciągu drogi powiatowej Nr 1902R Stary Żmigród – Łysa Góra w miejscowości Stary Żmigród

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-cb3b8e61-8358-458d-bc3d-39cdfe0319c8

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00310267

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-06-26

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00037001/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.2 Budowa chodników przy drogach powiatowych

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00244441

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

T.2e.261.1.8.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

608326,93 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie robót budowlanych polegających na budowie prawostronnego chodnika dla pieszych w ciągu drogi powiatowej Nr 1902R Stary Żmigród – Łysa Góra w miejscowości Stary Żmigród wraz z przebudową odwodnienia drogi, wykonaniem poszerzenia jezdni oraz przebudową zjazdów w ramach zadania inwestycyjnego pn.: Budowa chodnika w ciągu drogi powiatowej Nr 1902R Stary Żmigród – Łysa Góra w miejscowości Stary Żmigród.
2. Zakres robót obejmuje w szczególności:
1) wykonanie robót pomiarowych oraz inwentaryzacji powykonawczej,
2) roboty rozbiórkowe istniejących nawierzchni, krawężników, obrzeży oraz przepustów,
3) wykonanie kanalizacji deszczowej wraz z kolektorami, przykanalikami, studniami rewizyjnymi
i studzienkami ściekowymi,
4) wykonanie umocnienia skarp i elementów odwodnienia,
5) budowę chodnika z kostki brukowej betonowej wraz z podbudową, krawężnikami i obrzeżami,
6) wykonanie poszerzenia jezdni wraz z warstwami konstrukcyjnymi nawierzchni,
7) wykonanie nawierzchni bitumicznych,
8) przebudowę istniejących zjazdów,
9) wykonanie robót wykończeniowych, w tym plantowania terenu, obsiania skarp oraz montażu balustrad chodnikowych.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki do specyfikacji warunków zamówienia:
1) Dokumentacja projektowa – załączniki nr 5 SWZ,
2) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót - załącznik nr 6 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45112100-6 - Roboty w zakresie kopania rowów

45232452-5 - Roboty odwadniające

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

535931,11 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

617214,93 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

535931,11 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
Gor-Bud S.C. Osioł-Zawadowicz Jerzy

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Gor-Bud S.C. Mikołajczyk Daniel

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 7382067336

7.3.3)Ulica

Strzeszyn 332

7.3.4)Miejscowość

Biecz

7.3.5)Kod pocztowy

38-340

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

535931,11 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

2 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233140-2Roboty drogowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
761 443 zł
Próbka: 217 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
363 017 zł2 249 489 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 886 472 zł
Źródło próbki
CPV 45233140· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
363 017 zł
Mediana
761 443 zł
Górny kwartyl
2 249 489 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiatowy Zarząd Dróg w Jaśle prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Jasło.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 535 931 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233140-2 (Roboty drogowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Gor-Bud S.C. Osioł-Zawadowicz Jerzy (Biecz). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.