Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość umów
808 910 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    295 016 zł
    3 oferty
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    455 100 zł
    3 oferty
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    58 794 zł
    3 oferty
Oferty w postępowaniu
9 ofert(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji i wydłużenie rękojmi do okresu równego gwarancji jakości40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remonty cząstkowe dróg i innych terenów w miejscach wskazanych przez Zamawiającego na terenie Gminy Grabica, powiat piotrkowski, woj. łódzkie

Zamawiający Gmina Grabica (Grabica, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Remonty cząstkowe dróg i innych terenów w miejscach wskazanych przez Zamawiającego na…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 808 910 zł. Złożono 9 ofert.

Zamawiający: Gmina GrabicaGrabica, Łódzkieopublikowano 27 sierpnia 2026
Łączna wartość umów
808 910 zł
Liczba ofert
9 ofertłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: ATM TRANS Sp. z o.o. (części 1, 3); Przedsiębiorstwo Robót Drogowych „PEUK“ S.A. (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 808 909,50 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 9 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Grabica

1.3.)Oddział zamawiającego

Urząd Gminy w Grabicy

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 590647865

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Grabica 66

1.5.2.)Miejscowość

Grabica

1.5.3.)Kod pocztowy

97-306

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL713 - Piotrkowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

urzadgminy@grabica.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://grabica.biuletyn.net/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-bf74dd32-cba5-4bd0-b6dd-f4ae41a7ed9b

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Remonty cząstkowe dróg i innych terenów w miejscach wskazanych przez Zamawiającego na terenie Gminy Grabica, powiat piotrkowski, woj. łódzkie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-bf74dd32-cba5-4bd0-b6dd-f4ae41a7ed9b

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00410541

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-27

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00060102/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.6 Remonty cząstkowe dróg

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00325270

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.271.1.10.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

835672,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. A. Część I – pn. Wykonanie remontów dróg w miejscowościach Żeronie i Ostrów, obejmuje wykonanie remontów cząstkowych nawierzchni tłuczniowych i bitumicznych
w miejscach wskazanych przez Zamawiającego, droga w miejscowości Żeronie oraz Ostrów, której zakres rzeczowy obejmuje m.in. :
a) mechaniczne wyrównanie istniejącej podbudowy z kruszywa kamiennego z zagęszczeniem, wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego - warstwa górna frakcji
0-31,5 mm o grubości po zagęszczeniu 15 cm – w szacunkowej ilości 3900 m2,
b) skropienie nawierzchni drogowej emulsją asfaltową, powierzchniowe utrwalenie nawierzchni drogowej emulsja asfaltową K1-70 w ilości 1 kg/m2 i grysem kamiennym o frakcji 8-12 w ilości 11,0 dm3/m2, powierzchniowe utrwalenie nawierzchni drogowej emulsja asfaltową K1-70 w ilości 1,3 kg/m2 i grysem kamiennym o frakcji 5-8 w ilości 7,0 dm3/m2, powierzchniowe utrwalenie nawierzchni drogowej emulsja asfaltową K1-70 w ilości 1,5 kg/m2 i grysem kamiennym o frakcji 2-5 w ilości 11,0 dm3/m2 – w ilości 3600 m2,
c) regulacja studni kanalizacyjnych w ilości 3szt.
Wartości podane w pkt. A, są ilościami szacunkowymi, Zamawiający może zaspokoić swoje potrzeby wykonaniem mniejszej ilości m, m2, szt., Mg niż tam określona, w takim przypadku Wykonawcy nie przysługuje wobec Zamawiającego roszczenie odszkodowawcze z tytułu wykonania mniejszego zakresu robót. Ostateczna ilość wykonanych robót zostanie ustalona na podstawie obmiaru wykonanego przez Wykonawcę po wykonaniu robót i zatwierdzona przez Zamawiającego.
Wszelkie prace przewidziane w pkt. A, należy wykonać w sposób zapewniający płynność przejazdu w miejscu styku nowej i starej nawierzchni. Roboty należy wykonać zgodnie z STWiOR, obowiązującymi normami oraz przepisami.
Wykonawca jest zobowiązany do uwzględnienia w ofercie wszystkich kosztów związanych z realizacją zamówienia.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia ujęty został w pkt. 1 oraz w Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót stanowiącej Załącznik nr 6 do SWZ,
3. W RAMACH W/W ROBÓT, WYKONAWCA ZOBOWIĄZANY JEST DO:
a) opracowania projektów organizacji ruchu na czas wykonania robot w uzgodnieniu z Zamawiającym uwzględniając jego wytyczne co do sposobu prowadzenia ruchu;
b) wykonania oznakowania tymczasowego robót, utrzymania go w czasie ich trwania oraz jego demontażu po wykonaniu robót,
c) zabezpieczenia terenu na czas wykonywania robót przed osobami postronnymi, a w szczególności do przeciwdziałania wypadkom osób trzecich. Wykonawca ponosi pełną odpowiedzialność za wszelkie szkody wyrządzone osobom trzecim w wyniku prowadzonych prac, od dnia przekazania placu budowy.
d) wykonania niezbędnych badań dla udokumentowania wymaganej jakości wykonanych robót i wbudowanych materiałów.
e) przeniesienia na swój koszt znaków osnowy geodezyjnej w przypadku, gdy znaki te znajdują się na terenie realizowanych robót, po uprzednim uzgodnieniu z Zamawiającym i Powiatowym Ośrodkiem Geodezji w Piotrkowie Trybunalskim.
f) pokrycia kosztów związanych z zabezpieczeniem terenu budowy i zorganizowaniem zaplecza budowy oraz pokrycia kosztów za media,
g) wykonania wszelkich obowiązków wynikających z ustawy o odpadach,
h) udzielenia na przedmiot zamówienia gwarancji jakości na okres 36 miesięcy i wydłużenia okresu rękojmi za wady fizyczne do okresu równego gwarancji od dnia odbioru końcowego.

4.5.3.)Główny kod CPV

45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.5.)Wartość części

451488,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.B. Część II - pn. Wykonanie remontów dróg w miejscowościach Polesie, Bąkowiec i Doły Brzeskie, obejmuje

a) Zadanie 1 – polegające na wykonaniu remontu na placu przy cmentarzu w miejscowości Doły Brzeskie, polegającego na wykonaniu podbudowy oraz nakładki bitumicznej tj.:  wykonanie robót ziemnych - korytowanie na grub. ok 35 cm wraz z wywozem urobku, wykonanie warstwy odsączającej z piasku grub. 10 cm, wykonanie podbudowy tłuczniowej o grubości 20 cm dwuwarstwowo (warstwa dolna 15 cm kruszywa dolomitowego 0-63 mm, warstwa górna grubości 5 cm kruszywa dolomitowego 0-31,5 mm) – w ilości - 1200m2,  skropienie emulsją wykonanie warstwy wiążącej nawierzchni bitumicznej o grub. 3 cm, wykonanie warstwy ścieralnej z mieszanki mineralno - bitumicznej o grub. 3 cm – w ilości - 1200m2,  regulacja studni kanalizacyjnych - w ilości 3 szt. b) Zadanie 2 – polegające na wykonaniu remontu drogi w miejscowości Polesie i Bąkowiec, polegającego na wykonaniu nakładki bitumicznej, tj.:  wykonanie robót ziemnych wraz z wywozem urobku, mechaniczne ścinanie poboczy o grubości 10 cm, wywóz ziemi samochodami samowyładowczymi na odległość 5 km, mechaniczne profilowanie i zagęszczanie podłoża pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni, podbudowa z kruszywa łamanego - warstwa górna o grubości po zagęszczeniu 10 cm, , wykonanie dolnej warstwy nawierzchni bitumicznej o grub. 3 cm, wykonanie nakładki z mieszanki mineralno - bitumicznej grub. 3 cm wraz ze skropieniem – w ilości - 2400 m2,  frezowanie nawierzchni - w ilości 50 m2. Wartości podane w pkt. B, są ilościami szacunkowymi, Zamawiający może zaspokoić swoje potrzeby wykonaniem mniejszej ilości m, m2, szt., Mg niż tam określona, w takim przypadku Wykonawcy nie przysługuje wobec Zamawiającego roszczenie odszkodowawcze z tytułu wykonania mniejszego zakresu robót. Ostateczna ilość wykonanych robót zostanie ustalona na podstawie obmiaru wykonanego przez Wykonawcę po wykonaniu robót i zatwierdzona przez Zamawiającego. Wszelkie prace przewidziane w pkt. B, należy wykonać w sposób zapewniający płynność przejazdu w miejscu styku nowej i starej nawierzchni. Roboty należy wykonać zgodnie z STWiOR, obowiązującymi normami oraz przepisami. Wykonawca jest zobowiązany do uwzględnienia w ofercie wszystkich kosztów związanych z realizacją zamówienia. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia ujęty został w pkt. 1 oraz w Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót stanowiącej Załącznik nr 6 do SWZ, 3. W RAMACH W/W ROBÓT, WYKONAWCA ZOBOWIĄZANY JEST DO: a) opracowania projektów organizacji ruchu na czas wykonania robot w uzgodnieniu z Zamawiającym uwzględniając jego wytyczne co do sposobu prowadzenia ruchu; b) wykonania oznakowania tymczasowego robót, utrzymania go w czasie ich trwania oraz jego demontażu po wykonaniu robót, c) zabezpieczenia terenu na czas wykonywania robót przed osobami postronnymi, a w szczególności do przeciwdziałania wypadkom osób trzecich. Wykonawca ponosi pełną odpowiedzialność za wszelkie szkody wyrządzone osobom trzecim w wyniku prowadzonych prac, od dnia przekazania placu budowy. d) wykonania niezbędnych badań dla udokumentowania wymaganej jakości wykonanych robót i wbudowanych materiałów. e) przeniesienia na swój koszt znaków osnowy geodezyjnej w przypadku, gdy znaki te znajdują się na terenie realizowanych robót, po uprzednim uzgodnieniu z Zamawiającym i Powiatowym Ośrodkiem Geodezji w Piotrkowie Trybunalskim. f) pokrycia kosztów związanych z zabezpieczeniem terenu budowy i zorganizowaniem zaplecza budowy oraz pokrycia kosztów za media, g) wykonania wszelkich obowiązków wynikających z ustawy o odpadach, h) udzielenia na przedmiot zamówienia gwarancji jakości na okres 36 miesięcy i wydłużenia okresu rękojmi za wady fizyczne do okresu równego gwarancji od dnia odbioru końcowego.

4.5.3.)Główny kod CPV

45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.5.)Wartość części

294184,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.C. Część III – Wykonanie remontów bieżących nawierzchni bitumicznych przy użyciu remontera typu PATCHER, której zakres rzeczowy obejmuje m.in

 wykonanie remontu bieżącego nawierzchni bitumicznych przy użyciu remontera typu PATCHER w ilości szacunkowej 100 Mg. Wartości podane w pkt. C, są ilościami szacunkowymi, Zamawiający może zaspokoić swoje potrzeby wykonaniem mniejszej ilości m, m2, szt., Mg niż tam określona, w takim przypadku Wykonawcy nie przysługuje wobec Zamawiającego roszczenie odszkodowawcze z tytułu wykonania mniejszego zakresu robót. Ostateczna ilość wykonanych robót zostanie ustalona na podstawie obmiaru wykonanego przez Wykonawcę po wykonaniu robót i zatwierdzona przez Zamawiającego. Wszelkie prace przewidziane w pkt. C, należy wykonać w sposób zapewniający płynność przejazdu w miejscu styku nowej i starej nawierzchni. Roboty należy wykonać zgodnie z STWiOR, obowiązującymi normami oraz przepisami. Wykonawca jest zobowiązany do uwzględnienia w ofercie wszystkich kosztów związanych z realizacją zamówienia. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia ujęty został w pkt. 1 oraz w Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót stanowiącej Załącznik nr 6 do SWZ, 3. W RAMACH W/W ROBÓT, WYKONAWCA ZOBOWIĄZANY JEST DO: a) opracowania projektów organizacji ruchu na czas wykonania robot w uzgodnieniu z Zamawiającym uwzględniając jego wytyczne co do sposobu prowadzenia ruchu; b) wykonania oznakowania tymczasowego robót, utrzymania go w czasie ich trwania oraz jego demontażu po wykonaniu robót, c) zabezpieczenia terenu na czas wykonywania robót przed osobami postronnymi, a w szczególności do przeciwdziałania wypadkom osób trzecich. Wykonawca ponosi pełną odpowiedzialność za wszelkie szkody wyrządzone osobom trzecim w wyniku prowadzonych prac, od dnia przekazania placu budowy. d) wykonania niezbędnych badań dla udokumentowania wymaganej jakości wykonanych robót i wbudowanych materiałów. e) przeniesienia na swój koszt znaków osnowy geodezyjnej w przypadku, gdy znaki te znajdują się na terenie realizowanych robót, po uprzednim uzgodnieniu z Zamawiającym i Powiatowym Ośrodkiem Geodezji w Piotrkowie Trybunalskim. f) pokrycia kosztów związanych z zabezpieczeniem terenu budowy i zorganizowaniem zaplecza budowy oraz pokrycia kosztów za media, g) wykonania wszelkich obowiązków wynikających z ustawy o odpadach, h) udzielenia na przedmiot zamówienia gwarancji jakości na okres 36 miesięcy i wydłużenia okresu rękojmi za wady fizyczne do okresu równego gwarancji od dnia odbioru końcowego.

4.5.3.)Główny kod CPV

45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.5.)Wartość części

90000,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

295015,50 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

372559,63 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

295015,50 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ATM TRANS Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7312077393

7.3.3)Ulica

Lesieniec 21

7.3.4)Miejscowość

Dłutów

7.3.5)Kod pocztowy

95-081

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

295015,50 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

50 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

455100,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

859524,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

455100,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Przedsiębiorstwo Robót Drogowych „PEUK“ S.A.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7710008078

7.3.3)Ulica

Franklina Roosevelta 39

7.3.4)Miejscowość

Piotrków Trybunalski

7.3.5)Kod pocztowy

97-300

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

455100,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

50 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

58794,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

153750,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

58794,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ATM TRANS Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7312077393

7.3.3)Ulica

Lesieniec 21

7.3.4)Miejscowość

Dłutów

7.3.5)Kod pocztowy

95-081

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

58794,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

50 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233140-2Roboty drogowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
761 443 zł
Próbka: 217 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
363 017 zł2 154 700 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 791 683 zł
Źródło próbki
CPV 45233140· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
363 017 zł
Mediana
761 443 zł
Górny kwartyl
2 154 700 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Grabica prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Grabica.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 808 910 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233140-2 (Roboty drogowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: ATM TRANS Sp. z o.o. (Dłutów). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.