Postępowanie unieważnione — nie wybrano wykonawcy

Uzasadnienie faktyczne: Zaproszony do negocjacji Wykonawca nie zjawił się na żadnym umówionym z nim spotkaniu negocjacyjnym, nie złożył propozycji cenowej realizacji zamówienia podobnego, zaprzestał kontaktu z Zamawiającym w zakresie udzielenia niniejszego zamówienia. Tym samym negocjacje ostatecznie nie doprowadziły do zawarcia umowy w sprawie udzielenia zamówienia publicznego. Uzasadnienie prawne: Art. 255 pkt 8 Pzp - Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli w trybie zamówienia z wolnej ręki negocjacje nie doprowadziły do zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicz

Podstawa: art. 255 pkt 8 ustawy

ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remonty cząstkowe dróg gminnych masą asfaltową jako zamówienie podobne do umowy podstawowej nr 22/2026 z dnia 27.01.2026r

Zamawiający Gmina Środa Śląska (Środa Śląska, Dolnośląskie) opublikował wynik postępowania „Remonty cząstkowe dróg gminnych masą asfaltową jako zamówienie podobne do umowy…”.

Zamawiający: Gmina Środa ŚląskaŚroda Śląska, Dolnośląskie (powiat Średzki →)opublikowano 27 sierpnia 2026
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 554 843 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. Wynik postępowaniaBieżące

    27 sierpnia 2026

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: Uzasadnienie faktyczne: Zaproszony do negocjacji Wykonawca nie zjawił się na żadnym umówionym z nim spotkaniu negocjacyjnym, nie złożył propozycji cenowej realizacji zamówienia podobnego, zaprzestał kontaktu z Zamawiającym w zakresie udzielenia niniejszego… Podstawa: art. 255 pkt 8 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail