Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
2 086 231 zł
Umowa zawarta
31 lipca 2026
Okres realizacji
do 30 listopada 2026
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 2 086 231 zł – 2 390 000 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

MODERNIZACJA BUDYNKU NA POTRZEBY ŚWIETLICY WIEJSKIEJ W SOBKACH – ETAP II

Zamawiający Gmina Zelów (Zelów, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „MODERNIZACJA BUDYNKU NA POTRZEBY ŚWIETLICY WIEJSKIEJ W SOBKACH – ETAP II”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "SANEL" Zaniewicz SpołkaJawna. Wartość umowy: 2 086 231 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina ZelówZelów, Łódzkie (powiat Bełchatowski →)opublikowano 27 sierpnia 2026
Wartość umowy
2 086 231 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    19 czerwca 2026

    Termin ofert: 8 lipca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    27 sierpnia 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "SANEL" Zaniewicz SpołkaJawna (Bełchatów), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 2 086 231,29 zł (umowę zawarto 31 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 2 086 231,29 zł do 2 390 000,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 listopada 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail