Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
193 926 zł
Umowa zawarta
25 sierpnia 2026
Okres realizacji
od 2 września 2026 do 24 czerwca 2027
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przygotowanie i dostarczanie gorących posiłków dla dzieci i młodzieży do siedmiu placówek oświatowych na terenie gminy Pionki w okresie od 02.09.2026 r. do 24.06.2027 r.

Zamawiający Gminny Zarząd Oświaty i Sportu w Pionkach (Pionki, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Przygotowanie i dostarczanie gorących posiłków dla dzieci i młodzieży do siedmiu placówek…”, wybierając ofertę wykonawcy Catering OK Maciej Sałek. Wartość umowy: 193 926 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
193 926 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,9 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    22 lipca 2026

    Termin ofert: 31 lipca 2026 14:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    27 sierpnia 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Catering OK Maciej Sałek (Radom), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 193 925,53 zł (umowę zawarto 25 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 2 września 2026 r. do 24 czerwca 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gminny Zarząd Oświaty i Sportu w Pionkach

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 140802550

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Zwycięstwa 6a

1.5.2.)Miejscowość

Pionki

1.5.3.)Kod pocztowy

26-670

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL921 - Radomski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gzois@gmina-pionki.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bipgzoiw.gmina-pionki.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-af2336c9-fe5c-41d0-a980-e3204a5a8267

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przygotowanie i dostarczanie gorących posiłków dla dzieci
i młodzieży do siedmiu placówek oświatowych na terenie gminy Pionki w okresie od 02.09.2026 r. do 24.06.2027 r.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-af2336c9-fe5c-41d0-a980-e3204a5a8267

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00410360

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-27

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00354540/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Przygotowanie i dostarczanie gorących posiłków dla dzieci i młodzieży do siedmiu placówek oświatowych na terenie gminy Pionki w okresie od 02.09.2026 r. do 24.06.2027 r.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00356919

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

GZOiS.26.1.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

205670,18 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia stanowi dostawa posiłków dla uczniów pod wspólną nazwą „Przygotowanie i dostarczanie gorących posiłków dla dzieci i młodzieży do siedmiu placówek oświatowych na terenie gminy Pionki w okresie od 02.09.2026 r. do 24.06.2027 r.”
Zakres zamówienia obejmuje przygotowanie i dostarczenie 1 gorącego posiłku dziennie (zupa lub danie mięsne) dla około 79 uczniów, w dni pracujące. Posiłki nie będą dostarczane w dni wolne od nauki, przerw wakacyjnych i w dni innych przerw powodujących wstrzymanie zajęć stacjonarnych w szkołach.
Wykaz placówek oświatowych, których dotyczy niniejszy przedmiot zamówienia:
1) Publiczna Szkoła Podstawowa Augustów - średnio 6 porcji dziennie,
2) Publiczna Szkoła Podstawowa Czarna - średnio 10 porcji dziennie,
3) Publiczna Szkoła Podstawowa Jaroszki – średnio 5 porcji dziennie,
4) Publiczna Szkoła Podstawowa Laski – średnio 18 porcji dziennie,
5) Publiczna Szkoła Podstawowa Sucha – średnio 7 porcji dziennie,
6) Zespół Szkolno – Przedszkolny w Jedlni - średnio 20 porcji dziennie,
7) Publiczny Zespół Szkół w Suskowoli - średnio 13 porcji dziennie.

4.5.3.)Główny kod CPV

15894210-6 - Posiłki szkolne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

193925,53 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

193925,53 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

193925,53 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Catering OK Maciej Sałek

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

948 231 63 14

7.3.3)Ulica

B. Chrobrego

7.3.4)Miejscowość

Radom

7.3.5)Kod pocztowy

26-600

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-25

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

193925,53 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-09-02 do 2027-06-24

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

15894210-6Posiłki szkolne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gminny Zarząd Oświaty i Sportu w Pionkach prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Pionki.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 193 926 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15894210-6 (Posiłki szkolne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Catering OK Maciej Sałek (Radom). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.