Wynik częściowy: umowy w 3 z 4 części, 1 unieważniono4 części
Łączna wartość umów
4000 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    1600 zł
    2 oferty
  2. Unieważniona
    Część 2
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    1200 zł
    1 oferta
  4. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    1200 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
5 ofert(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin wykonania zamówienia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługa sporządzenia operatów szacunkowych

Zamawiający Gmina Miasta Radomia (Radom, Mazowieckie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Usługa sporządzenia operatów szacunkowych”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 4000 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Gmina Miasta RadomiaRadom, Mazowieckieopublikowano 27 sierpnia 2026
Łączna wartość umów
4000 zł
Liczba ofert
5 ofertłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    29 lipca 2026

    Termin ofert: 6 sierpnia 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: częściowo rozstrzygniętyBieżące

    27 sierpnia 2026

    2 oferty2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 4 części: w 3 wybrano wykonawcę, 1 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy).

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: Ideaz Alicja Kosowska-Trzeszczkowska (części 1, 3); Wycena Nieruchomości Maszyn i Urządzeń Bożena Szeliga (część 4).

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 4 000,00 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 5 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail