Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
692 536 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    346 766 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    345 770 zł
    5 ofert
Oferty w postępowaniu
7 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Wiek pojazdu30%Czas podstawienia pojazdu zastepczego w przypadku awarii10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Dowóz i odwóz dzieci i młodzieży niepełnosprawnych wraz z opieką zamieszkałych na terenie Gminy Lipiany do szkół i placówek oświatowych w roku szkolnym 2026/2027 i 2027/2028 w dni nauki szkolnej”.

Zamawiający Gmina Lipiany (Lipiany, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Dowóz i odwóz dzieci i młodzieży niepełnosprawnych wraz z opieką zamieszkałych na…”, wybierając ofertę wykonawcy Embus Jacek Pakuła. Łączna wartość umów: 692 536 zł. Złożono 7 ofert.

Zamawiający: Gmina LipianyLipiany, Zachodniopomorskie (powiat Pyrzycki →)opublikowano 27 sierpnia 2026
Łączna wartość umów
692 536 zł
Liczba ofert
7 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~1,8 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    27 lipca 2026

    Termin ofert: 4 sierpnia 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    27 sierpnia 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 2 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma Embus Jacek Pakuła za łącznie 692 535,60 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 7 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail