Organizacja i przeprowadzenie szkoleń i kursów z podziałem na części
Zamawiający Związek Gmin i Powiatów Subregionu Centralnego Województwa Śląskiego (Gliwice, Śląskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Organizacja i przeprowadzenie szkoleń i kursów z podziałem na części”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=276451, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,6 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
5 wpisów- Ogłoszenie
26 września 2025
Termin ofert: 6 października 2025 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
13 stycznia 2026
5 ofert2 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
29 czerwca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
29 czerwca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszeniaBieżące
27 sierpnia 2026
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Związek Gmin i Powiatów Subregionu Centralnego Województwa Śląskiego |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 243435244 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Wincentego Pola 16 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Gliwice |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 44-100 |
| 1.4.4.) | Województwo | śląskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL229 - Gliwicki |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | +48324612249, +48324612250 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | zp@subregioncentralny.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | http://www.subregioncentralny.pl/ |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - związki podmiotów, o których mowa w art. 4 pkt 1 lub 2 ustawy lub podmiotów, o których mowa w art. 4 pkt. 3 ustawy |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00410024 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-08-27 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o wykonaniu umowy |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2026/BZP 00312663 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA V - PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 5.5. | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy Przed zmianą | 149100,00 Po zmianie: 126380,00 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki.