Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
200 109 zł
Umowa zawarta
13 sierpnia 2026
Okres realizacji
od 13 sierpnia 2026 do 31 grudnia 2028
Oferty w postępowaniu
2 ofertyodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie osób skierowanych do realizacji zamówienia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Kompleksowa obsługa finansowo-księgowa oraz kadrowo-płacowa Związku Gmin i Powiatów Subregionu Centralnego Województwa Śląskiego – część IV

Zamawiający Związek Gmin i Powiatów Subregionu Centralnego Województwa Śląskiego (Gliwice, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Kompleksowa obsługa finansowo-księgowa oraz kadrowo-płacowa Związku Gmin i Powiatów…”, wybierając ofertę wykonawcy Aureus Finanse Iwaniuk Króliczek Spółka Jawna. Wartość umowy: 200 109 zł. Złożono 2 oferty.

Wartość umowy
200 109 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    24 czerwca 2026

    Termin ofert: 3 lipca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    14 sierpnia 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Aureus Finanse Iwaniuk Króliczek Spółka Jawna (Gliwice).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 200 108,70 zł (umowę zawarto 13 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 13 sierpnia 2026 r. do 31 grudnia 2028 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Związek Gmin i Powiatów Subregionu Centralnego Województwa Śląskiego

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 243435244

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Wincentego Pola 16

1.5.2.)Miejscowość

Gliwice

1.5.3.)Kod pocztowy

44-100

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL229 - Gliwicki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zp@subregioncentralny.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.subregioncentralny.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c4789b32-171b-4e0b-9a4f-e4ccb071f462

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Samorządne stowarzyszenie gmin i powiatów

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Kompleksowa obsługa finansowo-księgowa oraz kadrowo-płacowa Związku Gmin i Powiatów Subregionu Centralnego Województwa Śląskiego – część IV

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-c4789b32-171b-4e0b-9a4f-e4ccb071f462

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00392402

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-14

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00614560/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Obsługa finansowo-księgowa oraz kadrowo-płacowa Związku Subregionu Centralnego - część IV

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

„Rozwój ZIT - wzmacnianie potencjału jednostek samorządowych w Subregionie Centralnym Województwa Śląskiego”. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00305998

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZSC.26.32.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

272165,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowych usług obsługi księgowo-finansowej oraz kadrowo-płacowej na rzecz Zamawiającego – Związku Gmin i Powiatów Subregionu Centralnego Województwa Śląskiego.
Zakres zamówienia obejmuje w szczególności: prowadzenie pełnej obsługi księgowo-finansowej i kadrowo-płacowej Zamawiającego, w tym prowadzenie ksiąg rachunkowych, sporządzanie sprawozdań finansowych, deklaracji podatkowych i ZUS, obsługę projektów współfinansowanych ze środków zewnętrznych, realizację obowiązków związanych z KSeF i JPK, prowadzenie spraw kadrowo-płacowych oraz bieżące doradztwo i wsparcie w zakresie rachunkowości, podatków i sprawozdawczości. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym wymagania Zamawiającego, zakres ilościowy oraz warunki i zasady realizacji, zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ oraz załączniku nr 3 do SWZ Projektowane postanowienia Umowne.

4.5.3.)Główny kod CPV

79211000-6 - Usługi księgowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

79631000-6 - Usługi dotyczące personelu i listy płac

79211110-0 - Usługi zarządzania listami płac

79221000-9 - Usługi w zakresie doradztwa podatkowego

79200000-6 - Usługi księgowe, audytorskie i podatkowe

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

200108,70 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

200108,70 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

200108,70 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Aureus Finanse Iwaniuk Króliczek Spółka Jawna

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9691629460,

7.3.4)Miejscowość

Gliwice

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-13

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

200108,70 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-08-13 do 2028-12-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Związek Gmin i Powiatów Subregionu Centralnego Województwa Śląskiego prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gliwice.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 200 109 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 79211000-6 (Usługi księgowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Aureus Finanse Iwaniuk Króliczek Spółka Jawna (Gliwice). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.