Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość umów
674 609 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1
    MUSCAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ· Brzeszcze
    Wartość umowy
    135 022 zł
    4 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2
    MUSCAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ· Brzeszcze
    Wartość umowy
    524 452 zł
    4 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3
    MUSCAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ· Brzeszcze
    Wartość umowy
    15 135 zł
    4 oferty
Oferty w postępowaniu
12 ofert(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Czas podstawienia pojazdu zastępczego w przypadku wystąpienia awarii40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usług transportu niepełnosprawnych dzieci zamieszkałych na terenie Gminy Lipowa do placówek oświatowych oraz z powrotem wraz z zapewnieniem opieki podczas transportu

Zamawiający Gmina Lipowa (Lipowa, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usług transportu niepełnosprawnych dzieci zamieszkałych na terenie Gminy…”, wybierając ofertę wykonawcy MUSCAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Łączna wartość umów: 674 609 zł. Złożono 12 ofert.

Zamawiający: Gmina LipowaLipowa, Śląskieopublikowano 27 sierpnia 2026
Łączna wartość umów
674 609 zł
Liczba ofert
12 ofertłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    14 lipca 2026

    Termin ofert: 22 lipca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    27 sierpnia 2026

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 3 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma MUSCAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ za łącznie 674 609,04 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 12 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Lipowa

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 072182628

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Wiejska 44

1.5.2.)Miejscowość

Lipowa

1.5.3.)Kod pocztowy

34-324

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL225 - Bielski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@lipowa.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.lipowa.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-34b60943-6dda-4c59-9204-80f893e28bee

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Świadczenie usług transportu niepełnosprawnych dzieci zamieszkałych na terenie Gminy Lipowa do placówek oświatowych oraz z powrotem wraz z zapewnieniem opieki podczas transportu

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-34b60943-6dda-4c59-9204-80f893e28bee

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00409984

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-27

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00000782/07/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Świadczenie usługi w zakresie transportu niepełnosprawnych dzieci z miejscowości położonych w gminie Lipowa do placówek kształcących i z powrotem wraz z zapewnieniem opieki podczas transportu

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00340741

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RIR.271.18.2026.MK

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest Świadczenie usług transportu niepełnosprawnych dzieci zamieszkałych na terenie Gminy Lipowa do placówek oświatowych oraz z powrotem wraz z zapewnieniem opieki podczas transportu. Realizacja zamówienia obejmuje okres roku szkolnego od 01 września 2026r. do 30 czerwca 2027r. oraz miesiąc lipiec w 2027r. z uwzględnieniem przerw w zajęciach szkolnych ( święta, ferie, dni ustawowo wolne od zajęć).
2. Część I - Trasa nr I (Gmina Lipowa – Bielsko-Biała):
- okres realizacji usługi: wrzesień 2026 r. - czerwiec 2027 r.;
- liczba dzieci objętych dowozem: 4 osoby;
- szacunkowa ilość kilometrów: około 90 km/dzień (liczone w obie strony dla założonego 1 pojazdu).
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
4. Lista dowożonych dzieci do poszczególnych placówek w trakcie realizacji zamówienia może ulec zmianie, zarówno w ilości dowożonych dzieci, jak i ewentualnej zmianie placówki. Powstałe korekty w harmonogramie dowozu Wykonawca uzgodni z Zamawiającym.

4.5.3.)Główny kod CPV

60140000-1 - Nieregularny transport osób

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

4.5.5.)Wartość części

133666,66 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest Świadczenie usług transportu niepełnosprawnych dzieci zamieszkałych na terenie Gminy Lipowa do placówek oświatowych oraz z powrotem wraz z zapewnieniem opieki podczas transportu. Realizacja zamówienia obejmuje okres roku szkolnego od 01 września 2026r. do 30 czerwca 2027r. oraz miesiąc lipiec w 2027r. z uwzględnieniem przerw w zajęciach szkolnych (święta, ferie, dni ustawowo wolne od zajęć).
2. Część II - Trasa nr II (Gmina Lipowa – Żywiec):
- okres realizacji usługi: wrzesień 2026 r. - czerwiec 2027 r.;
- liczba dzieci objętych dowozem: 19 osób;
- szacunkowa ilość kilometrów: około 180 km/dzień liczone w obie strony dla założonych 3 pojazdów. Długości tras proponowane dla poszczególnych busów : bus nr 1 -45 km, bus nr 2 –65 km, bus nr 3- 70 km.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
4. Lista dowożonych dzieci do poszczególnych placówek w trakcie realizacji zamówienia może ulec zmianie, zarówno w ilości dowożonych dzieci, jak i ewentualnej zmianie placówki. Powstałe korekty w harmonogramie dowozu Wykonawca uzgodni z Zamawiającym.

4.5.3.)Główny kod CPV

60140000-1 - Nieregularny transport osób

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

4.5.5.)Wartość części

357666,66 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest Świadczenie usług transportu niepełnosprawnych dzieci zamieszkałych na terenie Gminy Lipowa do placówek oświatowych oraz z powrotem wraz z zapewnieniem opieki podczas transportu. Realizacja zamówienia obejmuje okres roku szkolnego od 01 września 2026r. do 30 czerwca 2027r. oraz miesiąc lipiec w 2027r. z uwzględnieniem przerw w zajęciach szkolnych (święta, ferie, dni ustawowo wolne od zajęć).
2. Część III - Trasa nr III (Gmina Lipowa – Żywiec):
- okres realizacji usługi: lipiec 2027 r.;
- liczba dzieci objętych dowozem: 5 osób;
- szacunkowa ilość kilometrów: około 50 km/dzień (liczone w obie strony dla założonego 1 pojazdu).
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
4. Lista dowożonych dzieci do poszczególnych placówek w trakcie realizacji zamówienia może ulec zmianie, zarówno w ilości dowożonych dzieci, jak i ewentualnej zmianie placówki. Powstałe korekty w harmonogramie dowozu Wykonawca uzgodni z Zamawiającym.

4.5.3.)Główny kod CPV

60140000-1 - Nieregularny transport osób

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

4.5.5.)Wartość części

11681,48 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

135021,60 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

153220,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

135021,60 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MUSCAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 389178357

7.3.3)Ulica

ul. Przemysłowa 10

7.3.4)Miejscowość

Brzeszcze

7.3.5)Kod pocztowy

32-620

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

135021,60 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-09-01 do 2027-06-30

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

524452,32 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

562120,30 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

524452,32 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MUSCAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 389178357

7.3.3)Ulica

ul. Przemysłowa 10

7.3.4)Miejscowość

Brzeszcze

7.3.5)Kod pocztowy

32-620

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

524452,32 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-09-01 do 2027-06-30

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

15135,12 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

18700,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

15135,12 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MUSCAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 389178357

7.3.3)Ulica

ul. Przemysłowa 10

7.3.4)Miejscowość

Brzeszcze

7.3.5)Kod pocztowy

32-620

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

15135,12 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2027-07-01 do 2027-07-31

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

60140000-1Nieregularny transport osób
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Lipowa prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lipowa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 674 609 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 60140000-1 (Nieregularny transport osób). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: MUSCAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Brzeszcze). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.