Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
175 950 zł
Umowa zawarta
30 lipca 2026
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 175 950 zł – 442 800 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Czas reakcji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remont cząstkowy nawierzchni bitumicznych na drogach gminnych w gminie Zelów

Zamawiający Gmina Zelów (Zelów, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Remont cząstkowy nawierzchni bitumicznych na drogach gminnych w gminie Zelów”, wybierając ofertę wykonawcy ATM TRANS SP. Z O.O. Wartość umowy: 175 950 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Gmina ZelówZelów, Łódzkie (powiat Bełchatowski →)opublikowano 27 sierpnia 2026
Wartość umowy
175 950 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    26 czerwca 2026

    Termin ofert: 14 lipca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    27 sierpnia 2026

    5 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ATM TRANS SP. Z O.O. (DŁUTÓW), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 175 950,00 zł (umowę zawarto 30 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 175 950,00 zł do 442 800,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail