Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
667 638 zł
Umowa zawarta
19 sierpnia 2026
Okres realizacji
14 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertywszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji na roboty budowlane40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Ochrona i rozwój bioróżnorodności na terenie Gminy Mstów poprzez utworzenie Parku Kieszonkowego”

Zamawiający Gmina Mstów (Mstów, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Ochrona i rozwój bioróżnorodności na terenie Gminy Mstów poprzez utworzenie Parku…”, wybierając ofertę wykonawcy HALBINIAK INWESTYCJE Norbert Halbiniak. Wartość umowy: 667 638 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina MstówMstów, Śląskieopublikowano 27 sierpnia 2026
Wartość umowy
667 638 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,8 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy HALBINIAK INWESTYCJE Norbert Halbiniak (Kłomnice), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 667 637,85 zł (umowę zawarto 19 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 14 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail