Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
304 823 zł
Umowa zawarta
22 czerwca 2026
Okres realizacji
do 16 października 2026
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 304 823 zł – 365 353 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa dróg gminnych: nr 400129W, ul. Zielona oraz nr 400145W, ul. Południowa w miejscowości Chlewiska

Zamawiający Gmina Chlewiska (Chlewiska, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa dróg gminnych: nr 400129W, ul. Zielona oraz nr 400145W, ul. Południowa w…”, wybierając ofertę wykonawcy „BUDROMOST-STARACHOWICE” Sp. z o.o. Wartość umowy: 304 823 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Gmina ChlewiskaChlewiska, Mazowieckie (powiat Szydłowiecki →)opublikowano 27 sierpnia 2026
Wartość umowy
304 823 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    15 maja 2026

    Termin ofert: 1 czerwca 2026 12:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    27 sierpnia 2026

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy „BUDROMOST-STARACHOWICE” Sp. z o.o. (Wąchock).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 304 823,15 zł (umowę zawarto 22 czerwca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 304 823,15 zł do 365 353,47 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 16 października 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Chlewiska

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 670223557

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Czachowskiego 49

1.5.2.)Miejscowość

Chlewiska

1.5.3.)Kod pocztowy

26-510

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL921 - Radomski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@chlewiska.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.chlewiska.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-cc23d3e1-e33b-42fd-b514-36c42cbc6410

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przebudowa dróg gminnych: nr 400129W, ul. Zielona oraz nr 400145W, ul. Południowa w miejscowości Chlewiska

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-cc23d3e1-e33b-42fd-b514-36c42cbc6410

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00409471

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-27

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00058183/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.4 Przebudowa dróg gminnych nr 400129W - ul. Zielona oraz nr 400145W - ul. Południowa w m. Chlewiska

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00246220

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RR.271.12.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem inwestycji jest przebudowa dróg gminnych

nr 400129W, ul. Zielona oraz nr 400145W, ul. Południowa w miejscowości Chlewiska. Drogi te zlokalizowane sąt na nieruchomościach stanowiących własność Gminy Chlewiska. Projekt przewiduje wykonanie przebudowy dróg gminnych o łącznej długości 560mb zgodnie z załączonym przedmiarem, projektem technicznym i STWiORB stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111240-2 - Roboty w zakresie odwadniania gruntu

45233300-2 - Fundamentowanie autostrad, dróg, ulic i ścieżek ruchu pieszego

45233140-2 - Roboty drogowe

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

304823,15 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

365353,47 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

304823,15 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

„BUDROMOST-STARACHOWICE” Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 6641936388

7.3.3)Ulica

ul. Św. Rocha 31

7.3.4)Miejscowość

Wąchock

7.3.5)Kod pocztowy

27-215

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-22

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

304823,15 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-10-16

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233220-7Roboty w zakresie nawierzchni dróg
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
646 626 zł
Próbka: 97 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
357 297 zł1 360 316 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 003 019 zł
Źródło próbki
CPV 45233220· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
357 297 zł
Mediana
646 626 zł
Górny kwartyl
1 360 316 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Chlewiska prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Chlewiska.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 304 823 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233220-7 (Roboty w zakresie nawierzchni dróg). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: „BUDROMOST-STARACHOWICE” Sp. z o.o. (Wąchock). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.