Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: Krzysztof Molek BxSystem s.c

Wartość umowy
232 224 zł
Umowa zawarta
26 sierpnia 2026
Okres realizacji
56 dni
Oferty w postępowaniu
2 ofertyodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin gwarancji i rękojmi na wykonany zakres objęty przedmiotem zamówienia (w miesiącach)40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa, montaż, uruchomienie oraz konfiguracja samoobsługowych szatni elektronicznych na potrzeby Sądu Rejonowego w Koszalinie oraz Sądu Rejonowego w Szczecinku.

Zamawiający Sąd Okręgowy w Koszalinie (Koszalin, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa, montaż, uruchomienie oraz konfiguracja samoobsługowych szatni elektronicznych na…”, wybierając ofertę wykonawcy BxSystem Zbigniew Grzesik. Wartość umowy: 232 224 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Sąd Okręgowy w KoszalinieKoszalin, Zachodniopomorskieopublikowano 27 sierpnia 2026
Wartość umowy
232 224 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    23 lipca 2026

    Termin ofert: 31 lipca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    27 sierpnia 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: BxSystem Zbigniew Grzesik (Rzeszów), wspólnie z: Krzysztof Molek BxSystem s.c.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 232 224,00 zł (umowę zawarto 26 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 56 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail