Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
245 336 zł
Umowa zawarta
7 sierpnia 2026
Okres realizacji
90 dni
Oferty w postępowaniu
9 ofertceny: 245 336 zł – 596 787 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remont drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Wietlin III – Wietlin I

Zamawiający Gmina Laszki (Laszki, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Remont drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Wietlin III – Wietlin I”, wybierając ofertę wykonawcy Zakład Transportowo-Drogowy Jolanta Oleksów. Wartość umowy: 245 336 zł. Złożono 9 ofert.

Zamawiający: Gmina LaszkiLaszki, Podkarpackie (powiat Jarosławski →)opublikowano 27 sierpnia 2026
Wartość umowy
245 336 zł
Liczba ofert
9 ofert
Konkurencyjność
~5,1 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    30 czerwca 2026

    Termin ofert: 20 lipca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    27 sierpnia 2026

    9 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Zakład Transportowo-Drogowy Jolanta Oleksów (Przemyśl), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 245 335,80 zł (umowę zawarto 7 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 9 ofert; ceny wahały się od 245 335,80 zł do 596 786,91 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 90 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail