Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

„Rozbudowa drogi powiatowej Drawsko Pomorskie - Jankowo Małe (nr 1953Z)”

Zamawiający Zarząd Dróg Powiatowych w Drawsku Pomorskim (Drawsko Pomorskie, Zachodniopomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Rozbudowa drogi powiatowej Drawsko Pomorskie - Jankowo Małe (nr 1953Z)”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 754 551 zł
Konkurencyjność
~3,8 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

6 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W DRAWSKU POMORSKIM

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 330963622

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Złocieniecka 22 A

1.4.2.)Miejscowość

Drawsko Pomorskie

1.4.3.)Kod pocztowy

78-500

1.4.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zdp@powiatdrawski.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.zdp.powiatdrawski.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-0d370c74-e95c-408c-a8c3-2a7cbe95e90a

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00409397

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-27

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00294769

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

„Rozbudowa drogi powiatowej Drawsko Pomorskie - Jankowo Małe (nr 1953Z)”

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest „Rozbudowa drogi powiatowej Drawsko Pomorskie -Jankowo Małe (nr 1953Z)”.
Celem w/w inwestycji jest rozbudowa i przebudowa drogi powiatowej nr 1953Z od miejscowości Jankowo Małe do skrzyżowania z drogą krajową w Drawsku Pomorskim na odcinku 2,86 km (od km 1+651,69 do km 4+510,28 pikietaż zgodnie z załączoną dokumentacją projektową). Przebudowa i rozbudowa będzie polegała na podwyższeniu parametrów technicznych i eksploatacyjnych drogi powiatowej wraz z wykonaniem odwodnienia. Załączony przedmiar został skorygowany i pomniejszony o elementy kanalizacji deszczowej już wybudowanej ( ul. Marynarska w Drawsku Pomorskim ) .
Uwaga!
Wykonawca Robót jest zobowiązany do opracowania i zatwierdzenia projektu tymczasowej organizacji ruchu na czas prowadzenia robót budowlanych.
Drewno z wycinki drzew składowane w miejscu wyznaczonym przez inwestora z możliwością odkupienia zgodnie z wyceną brakarską.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Dokumentacja Projektowa stanowiąca załącznik do SWZ oraz projekt umowy stanowiący załącznik do SWZ, wyceniony przedmiar robót (załącznik do SWZ).

3.9.)Główny kod CPV

45233140-2 - Roboty drogowe

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-09

4.2.)Okres realizacji zamówienia

10 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Roboty Drogowo-Budowlane Jacek Karpinski

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7671037413

4.3.3.)Ulica

ul. Norwida 9/7

4.3.4.)Miejscowość

Złotów

4.3.5.)Kod pocztowy

77-400

4.3.6.)Województwo

wielkopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

6372266,57 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00413466/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-08-10

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

6391263,13 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 6

Informacje dodatkowe

- § 2 ust. 1 otrzymuje brzmienie:
„1. Wykonawca zobowiązuje się wykonać przedmiot umowy w terminie od dnia zawarcia umowy do dnia 10.08.2026 r.”

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233140-2Roboty drogowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
754 551 zł
Próbka: 216 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
362 593 zł2 278 094 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 915 502 zł
Źródło próbki
CPV 45233140· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
362 593 zł
Mediana
754 551 zł
Górny kwartyl
2 278 094 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zarząd Dróg Powiatowych w Drawsku Pomorskim prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Drawsko Pomorskie.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233140-2 (Roboty drogowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.