Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
282 650 zł
Umowa zawarta
26 sierpnia 2026
Okres realizacji
14 dni
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 282 650 zł – 657 379 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Rewitalizacja zabytkowego spichlerza w miejscowości Wybrzeże (ścieżka historyczno–edukacyjno–turystyczna wraz z zagospodarowaniem terenu) – etap IX

Zamawiający Miasto i Gmina Dubiecko (Dubiecko, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Rewitalizacja zabytkowego spichlerza w miejscowości Wybrzeże (ścieżka…”, wybierając ofertę wykonawcy Gospodarka Komunalna Sp. z o.o. z siedzibą w Dubiecku. Wartość umowy: 282 650 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Miasto i Gmina DubieckoDubiecko, Podkarpackie (powiat Przemyski →)opublikowano 27 sierpnia 2026
Wartość umowy
282 650 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~5,1 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    16 lipca 2026

    Termin ofert: 31 lipca 2026 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    27 sierpnia 2026

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Gospodarka Komunalna Sp. z o.o. z siedzibą w Dubiecku (Dubiecko), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 282 650,00 zł (umowę zawarto 26 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 282 650,00 zł do 657 378,62 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 14 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

MIASTO I GMINA DUBIECKO

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 650900453

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Przemyska 10

1.5.2.)Miejscowość

Dubiecko

1.5.3.)Kod pocztowy

37-750

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL822 - Przemyski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@dubiecko.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.dubiecko.biuletyn.net

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://pzp.dubiecko.pl/#/offer/47c4b754-1d81-496b-9f15-e5237eb130c9

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Rewitalizacja zabytkowego spichlerza w miejscowości Wybrzeże (ścieżka historyczno–edukacyjno–turystyczna wraz z zagospodarowaniem terenu) – etap IX

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-d6037cca-7efc-4037-b3d2-0df88847b4e8

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00409296

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-27

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00082559/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.4 Rewitalizacja zabytkowego spichlerza w miejscowości Wybrzeże

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00347362

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

PZP.271.9.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie terenu wokół zabytkowego Spichlerza w miejscowości Wybrzeże dz. nr 149/19 gm. Dubiecko. 2. W zakres realizacji zamówienia wchodzi

2.1. budowa parkingów, ciągów pieszo-jezdnych i alejek z kostki brukowej; 2.2. zagospodarowanie deszczówki z połaci dachowych; 2.3. instalacja oświetlenia zewnętrznego; 2.4. urządzenie zieleni; 2.5. dostawa i montaż małej architektury. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: 3.1. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) (załącznik nr 1 do SWZ); 3.2. Projektowane postanowienia umowy (PPU) (załącznik nr 5 do SWZ).

4.5.3.)Główny kod CPV

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45233161-5 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

34928530-2 - Latarnie uliczne

45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej

45233293-9 - Instalowanie mebli ulicznych

45212140-9 - Obiekty rekreacyjne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

282650,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

657378,62 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

282650,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Gospodarka Komunalna Sp. z o.o. z siedzibą w Dubiecku

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7952561838

7.3.4)Miejscowość

Dubiecko

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-26

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

282650,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

14 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45111291-4Roboty w zakresie zagospodarowania…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
300 000 zł
Próbka: 23 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
206 895 zł426 469 zł
Rozstęp międzykwartylowy
219 574 zł
Źródło próbki
CPV 45111291· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
206 895 zł
Mediana
300 000 zł
Górny kwartyl
426 469 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miasto i Gmina Dubiecko prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Dubiecko.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 282 650 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45111291-4 (Roboty w zakresie zagospodarowania terenu). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Gospodarka Komunalna Sp. z o.o. z siedzibą w Dubiecku (Dubiecko). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.