Unieważniono wszystkie części postępowania2 części
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 1
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
  2. Unieważniona
    Część 2
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
Kryteria wyboru
Cena95%Kryterium pozacenowe - aspekt społeczny (zatrudnianie na umowę o pracę osób niepełnosprawn5%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zap.m.nocleg.,m.parking.,sali konf.oraz realiz.usł.gastron.na potrzeby przepr.2 semin.w Krakowie:I.) w dn.23.10.2026,II.) w dn.30.10.2026 w ram.proj.„Wsp.podst.op.zdr.wewdr.stand.akredyt” FERS2021-27.

Zamawiający Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia (Kraków, Małopolskie) opublikował wynik postępowania „Zap.m.nocleg.,m.parking.,sali konf.oraz realiz.usł.gastron.na potrzeby przepr.2 semin.w…”.

Zamawiający: Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie ZdrowiaKraków, Małopolskieopublikowano 27 sierpnia 2026
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podano
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~3,8 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaUnieważniono wszystkie 2 części postępowania. Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 350712318

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

prof. Michała Bobrzyńskiego 12

1.5.2.)Miejscowość

Kraków

1.5.3.)Kod pocztowy

30-348

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@cmj.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.cmj.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-17bc408e-91a2-40fb-9ec3-fb879d5bf4f2

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zap.m.nocleg.,m.parking.,sali konf.oraz realiz.usł.gastron.na potrzeby przepr.2 semin.w Krakowie:I.) w dn.23.10.2026,II.) w dn.30.10.2026 w ram.proj.„Wsp.podst.op.zdr.wewdr.stand.akredyt” FERS2021-27.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-17bc408e-91a2-40fb-9ec3-fb879d5bf4f2

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00409169

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-27

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00157791/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.2 Zapewnienie m. noclegowych, m. parkingowych, sali konf. oraz realizacja usług gastronomicznych na potrz. przepr. Seminarium w Krakowie w ram.proj.„Wsparcie poz we wdr.stand.akredyt.”

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

„Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej we wdrażaniu standardów akredytacyjnych” realizowanego przez Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus oraz budżetu państwa

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00388618

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

SAT.261.23.26

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

56196,66 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

zapewnienie miejsc noclegowych, miejsc parkingowych, sali konferencyjnej oraz realizacja usług gastronomicznych na potrzeby przeprowadzenia seminarium w Krakowie (woj. małopolskie) w dniu 23 października 2026 r., w ramach projektu „Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej we wdrażaniu standardów akredytacyjnych” realizowanego przez Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus oraz budżetu państwa. Szczegółowy opis w zał. nr 1 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

79951000-5 - Usługi w zakresie organizowania seminariów

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

55120000-7 - Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji

55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

55110000-4 - Hotelarskie usługi noclegowe

4.5.5.)Wartość części

28098,33 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

zapewnienie miejsc noclegowych, miejsc parkingowych, sali konferencyjnej oraz realizacja usług gastronomicznych na potrzeby przeprowadzenia seminarium w Krakowie (woj. małopolskie) w dniu 30 października 2026 r. w ramach projektu „Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej we wdrażaniu standardów akredytacyjnych” realizowanego przez Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus oraz budżetu państwa. Szczegółowy opis w zał. nr 1 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

79951000-5 - Usługi w zakresie organizowania seminariów

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

55120000-7 - Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji

55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

55110000-4 - Hotelarskie usługi noclegowe

4.5.5.)Wartość części

28098,33 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Zamawiający unieważnia postępowanie w zakresie Pakietu I na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy PZP, albowiem cena jedynej złożonej w postępowaniu oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny oferty.

Sekcja 7

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Zamawiający unieważnia postępowanie w zakresie Pakietu II na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy PZP, albowiem cena jedynej złożonej w postępowaniu oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny oferty.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

79951000-5Usługi w zakresie organizowania sem…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kraków.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 79951000-5 (Usługi w zakresie organizowania seminariów). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.