Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
18 998 zł
Umowa zawarta
26 sierpnia 2026
Okres realizacji
30 dni
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa aparatu fotograficznego – zestawu stomatologicznego dla PMSP w Gdyni

Zamawiający Pomorska Medyczna Szkoła Policealna im. Aliny Pienkowskiej w Gdyni (Gdynia, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa aparatu fotograficznego – zestawu stomatologicznego dla PMSP w Gdyni”, wybierając ofertę wykonawcy "ELABORO" Agnieszka Borowiecka - Sorbian. Wartość umowy: 18 998 zł.

Wartość umowy
18 998 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~1,8 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Zamiar zawarcia umowy

    20 sierpnia 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    26 sierpnia 2026

    1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy "ELABORO" Agnieszka Borowiecka - Sorbian (Pobierowo), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 18 998,00 zł (umowę zawarto 26 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: 30 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

POMORSKA MEDYCZNA SZKOŁA POLICEALNA IM. ALINY PIENKOWSKIEJ W GDYNI

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 220103669

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Stefana Żeromskiego 31

1.5.2.)Miejscowość

Gdynia

1.5.3.)Kod pocztowy

81-346

1.5.4.)Województwo

pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL633 - Trójmiejski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

kierownik@szkolagdynia.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

szkolagdynia.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa aparatu fotograficznego – zestawu stomatologicznego dla PMSP w Gdyni

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-e307eca2-fb18-40b3-97ca-b0f97e9c6bc6

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00408975

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-26

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00040468/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.4 Zakup sprzętu elektronicznego i komputerowego z projektu "Podniesienie jakości szkolnictwa pomorskich medycznych szkół policealnych" - etap II

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

„Rozwój infrastruktury pomorskich medycznych szkół policealnych, II etap w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027, Priorytetu 6. Fundusze europejskie dla silnego społecznie Pomorza (EFRR), Działanie 6.2. Infrastruktura edukacji włączającej i zawodowej”, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00400837

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.)Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki

Zamawiający zamierza udzielić zamówienia w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 305 pkt 2 ustawy Pzp. Uprzednio przeprowadził postępowanie nr KG 7.222.2026 pn. „Dostawa sprzętu elektronicznego dla PMSP w Gdyni” w trybie podstawowym bez negocjacji, na podstawie art. 275 pkt 1 ustawy Pzp. W wyznaczonym terminie nie złożono żadnej oferty na część nr 2, obejmującą dostawę aparatu fotograficznego – zestawu do fotografii stomatologicznej. Część ta została unieważniona na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp. Potrzeba realizacji zamówienia pozostaje aktualna. Zakres zamówienia udzielanego w trybie z wolnej ręki odpowiada zakresowi części nr 2 postępowania pierwotnego, a jego pierwotne warunki nie zostały w istotny sposób zmienione. Tym samym zostały spełnione przesłanki zastosowania art. 305 pkt 2 ustawy Pzp.

3.1.2.)Identyfikator wcześniejszego postępowania

ocds-148610-a8a4df83-81c2-4aa7-95a2-55152205d8cb

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

KG.9.222.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

13549,32 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa fabrycznie nowego aparatu fotograficznego stanowiącego kompletny zestaw do fotografii stomatologicznej, obejmujący aparat cyfrowy bezlusterkowy, obiektyw makro, lampę pierścieniową oraz pozostałe wyposażenie i akcesoria.

4.5.3.)Główny kod CPV

38651000-3 - Aparaty fotograficzne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

"ELABORO" Agnieszka Borowiecka - Sorbian

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8571536608

7.3.3)Ulica

ul. Reymonta 15a

7.3.4)Miejscowość

Pobierowo

7.3.5)Kod pocztowy

72-346

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 7

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-26

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

18998,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

38651000-3Aparaty fotograficzne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Pomorska Medyczna Szkoła Policealna im. Aliny Pienkowskiej w Gdyni prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gdynia.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 18 998 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 38651000-3 (Aparaty fotograficzne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: "ELABORO" Agnieszka Borowiecka - Sorbian (Pobierowo). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.