Wynik częściowy: umowy w 2 z 3 części, 1 unieważniono3 części
Łączna wartość umów
12 321 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    3360 zł
    3 oferty
  2. Unieważniona
    Część 2Aparat fotograficzny – zestaw stomatologiczny
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  3. Umowa zawarta
    Część 3Zestaw interaktywny - projektor z tablicą wraz z montażem
    Wartość umowy
    8961 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
5 ofert(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin dostawy40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa sprzętu elektronicznego dla PMSP w Gdyni

Zamawiający Pomorska Medyczna Szkoła Policealna im. Aliny Pienkowskiej w Gdyni (Gdynia, Pomorskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Dostawa sprzętu elektronicznego dla PMSP w Gdyni”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 12 321 zł. Złożono 5 ofert.

Łączna wartość umów
12 321 zł
Liczba ofert
5 ofertłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~1,8 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 3 części: w 2 wybrano wykonawcę, 1 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy).

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: Biuro Inżynieryjne Martex Marcin Puźniak (część 1); Eurotrend Radosław Pałubicki (część 3).

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 12 320,91 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 5 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

POMORSKA MEDYCZNA SZKOŁA POLICEALNA IM. ALINY PIENKOWSKIEJ W GDYNI

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 220103669

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Stefana Żeromskiego 31

1.5.2.)Miejscowość

Gdynia

1.5.3.)Kod pocztowy

81-346

1.5.4.)Województwo

pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL633 - Trójmiejski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

kierownik@szkolagdynia.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

szkolagdynia.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/create/proceeding/step1/1338425/0/0/0/1

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa sprzętu elektronicznego dla PMSP w Gdyni

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-a8a4df83-81c2-4aa7-95a2-55152205d8cb

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00408929

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-26

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00040468/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.3 Zakup sprzętu elektronicznego i komputerowego w projekcie " Rozwój infrastruktury pomorskich medycznych szkół policealnych "

1.2.4 Zakup sprzętu elektronicznego i komputerowego z projektu "Podniesienie jakości szkolnictwa pomorskich medycznych szkół policealnych" - etap II

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

„Podniesienie jakości szkolnictwa zawodowego pomorskich medycznych szkół policealnych – etap II Działanie: FEPM.05.08. oraz „Rozwój infrastruktury pomorskich medycznych szkół policealnych, II etap w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027, Priorytetu 6. Fundusze europejskie dla silnego społecznie Pomorza (EFRR), Działanie 6.2.

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00324954

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

KG 7.222.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

25555,15 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 1 – Aparat fotograficzny

4.5.3.)Główny kod CPV

38651000-3 - Aparaty fotograficzne

4.5.5.)Wartość części

3195,66 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 2 – Aparat fotograficzny – zestaw stomatologiczny

4.5.3.)Główny kod CPV

38651000-3 - Aparaty fotograficzne

4.5.5.)Wartość części

13549,32 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 3 – Zestaw interaktywny - projektor z tablicą wraz z montażem

4.5.3.)Główny kod CPV

32322000-6 - Urządzenia multimedialne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

38652100-1 - Projektory

4.5.5.)Wartość części

8810,14 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

3360,36 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

3750 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

3360,36 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Biuro Inżynieryjne Martex Marcin Puźniak

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6211772122

7.3.3)Ulica

ul. Okrężna 3

7.3.4)Miejscowość

Stara Obra

7.3.5)Kod pocztowy

63-720

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

3360,36 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W przedmiotowym postępowaniu nie złożono żadnej oferty na wskazaną część przedmiotu zamówienia

Sekcja 11

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 12

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

8960,55 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

12265,56 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

8960,55 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 13

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Eurotrend Radosław Pałubicki

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9580951767

7.3.3)Ulica

ul. Miętowa 72

7.3.4)Miejscowość

Gdynia

7.3.5)Kod pocztowy

81-589

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 14

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

8960,55 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

38651000-3Aparaty fotograficzne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Pomorska Medyczna Szkoła Policealna im. Aliny Pienkowskiej w Gdyni prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gdynia.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 12 321 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 38651000-3 (Aparaty fotograficzne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Biuro Inżynieryjne Martex Marcin Puźniak (Stara Obra). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.