Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
435 789 zł
Umowa zawarta
25 sierpnia 2026
Okres realizacji
4 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres rękojmi40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonanie przyłączy elektroenergetycznych dla oświetlenia 6 przejść dla pieszych i znaków aktywnych w ciągu dw nr 728 na terenie gm. Belsk Duży, powiat grójecki, woj. mazowieckie -nr postęp. 066/26

Zamawiający Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonanie przyłączy elektroenergetycznych dla oświetlenia 6 przejść dla pieszych i znaków…”, wybierając ofertę wykonawcy MB7 Mariusz Brzozowski. Wartość umowy: 435 789 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w WarszawieWarszawa, Mazowieckieopublikowano 26 sierpnia 2026
Wartość umowy
435 789 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    20 kwietnia 2026

    Termin ofert: 8 maja 2026 08:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    26 sierpnia 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy MB7 Mariusz Brzozowski (Otwock), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 435 789,00 zł (umowę zawarto 25 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 4 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail